12:0 Флашките срещу Герб

От: 12:0 Флашките срещу Герб

Трябваше да слушаш СерГей Станишев в неделя ... ей тогава щеше да разбереш какво е безсрамник и наглец.
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

То и СърГЕЙ-чо е същият, ама поне някои хора да не ми хвалят герб толкова много, че каквата е тройната коалиция, такива са и те. И няма нужда като говорим за ГЕРБ,винаги да се споменават миналите, това им е любимото, като ги питаш нещо и отговарят : " ми тройната коалиция?".
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

Естествено че не трябва да се споменава само тройната коалиция! Трябва да се споменават и Царя, и Иван Костов, и Виденов...
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

Нека се споменава, ама така се омаловажават кражбите на Боко Корп.
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

Пълно е с коромпета. И другите ще са такива, но важното е да не се спира да се гласува, че ако всеки спре се изухва по-бързо.

Видяхме антикризистните им мерки - нон стоп вдигане на цените. Даже спрях да гледам горивата - не може да се хване вече през колко дни се вдигат и с колко, но факт е че през седмица гледам нови цени и естествено са нагоре. Така, че вие си правете кинтите и майната им на тия, то не може пък да е постоянно, скоро ще ги изселят. И имам друг шибан въпрос, как може агитките на най-големите футболни клубове тук да се организират във въндалщини, а не може да го направят срещу това, което се случва в държавата? Що за мазохисти. Да се бият за загубена кауза, а да загърбват интересите си, които на практика определят живота им. После "продават ги, като добитък във Фейсбък". Е както какво да ги продаваме? :)
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

Алъне това от теб не го очаквах това си е чиста провокация
 
От: 12:0 Флашките срещу Герб

Пълно е с коромпета. И другите ще са такива, но важното е да не се спира да се гласува, че ако всеки спре се изухва по-бързо.

Аз лично хич няма да ходя да им гласувам само да си губя времето. Нито един не става за нищо, най - добре да се преместим на Бахамите, че тука нема оправия:

http://www.vbox7.com/play:01fd8b4e
 
От: От: 12:0 Флашките срещу Герб

Аз лично хич няма да ходя да им гласувам само да си губя времето.

Проблемът е, че по този начин оставяш другите да решават вместо теб. Това най-вероятно ще са пак от ония пълните автобуси. По-добре е да избереш поне едни към които имаш симпатии или са ти най-малко антипатични и да гласуваш за тях.
 
От: От: 12:0 Флашките срещу Герб

Проблемът е, че по този начин оставяш другите да решават вместо теб. Това най-вероятно ще са пак от ония пълните автобуси. По-добре е да избереш поне едни към които имаш симпатии или са ти най-малко антипатични и да гласуваш за тях.
Поддържам това мнение. Не трябва други да решават вместо теб, защото както показва практиката не е много оферта. Гледам ги освен пълните автобуси, така и изглупелия на последък народ, който грам идея си няма колко е зле, ставайки въпрос за каквато и да е ортиентация.

Аз лично обръщам внимание кой какво казва, че ще подобри; каква история и практика има, от къде е, що за човек е (отнася се и за пария това) и решавам. Като винаги взимам под внимание факта, че всички са дошли да си правят далаверите. То това е ясно. Радкост е някой да седи там и да изпълнава това, което е обещал с ръка на сърцето пред цял народ. Даже не е рядкост, а просто не се е случвало никога.

Но моя съвет към всеки е: ГЛАСУВАЙТЕ!!! ТОВА Е ВАШЕ ПРАВО!!! Знам, че всеки ще намери 100 причини за това да не го прави, но пасивното отношение определено не е решение в случая. ;)
 

Горе