12 000 лева от Български сайт за 10 месеца

xligon каза:
В БГ историята има само един тийн сайт (изключвам сайтовете за запознанства), който е успял да достигне сумата от 12 000 лв => teenproblem.net, който беше купен от инвестор групата за доста повече от 12 000 лв 8)

Доколкото си спомням околко 40 евро... и то за продажбата му... което лично според мен не е печалба... аз лично не обичам да си продавам активите, освен ако не виждам че бизнеса не замира.

Ти btw нямаш ли нещо общо с EasyTrader или се бъркам нещо? Ако е така мисля, че определено мнението ти е едно от най-компетентните в случая ;)



coolboy каза:
Здравейте.Бихте ли ми предложили Афф български програми?

Освен adult всичко останало е пълен ташак... аз преди мислех да правя aff програма за BG ама се отказах поради промяна в пазара
 
Що бе може да им продавате рингтонове или да направите някаква игра от сорта на тея с точките дето ми късат нервната система :lol: .Има си възможности
 
UK каза:
Що бе може да им продавате рингтонове или да направите някаква игра от сорта на тея с точките дето ми късат нервната система :lol: .Има си възможности
Това с играта е добра идея, защото все пак може да ти спести хиляди левове за реклама, а да получиш дори за кратко много потребители.
Как се прави подобна игра някой знае ли?
Пишете ЛС :)
 
Tука във форума имаше такава тема ама сега не я виждам.Потърси и виж какво ще ти излезе
 
MacTeP каза:
Ти btw нямаш ли нещо общо с EasyTrader или се бъркам нещо? Ако е така мисля, че определено мнението ти е едно от най-компетентните в случая ;)

да имам много общо 8)
 
Аз пускам 2 бг сайта в следващите дни, главно защото нишите са свободни. Много е жалко това, което чета в тази тема. Дано бг пазарът най-сетне влезе в релси, че ще ни претопят големите холдинги, които влизат във все повече ниши :/
 

Горе