13 000 български фейсбук фена

Статус
Not open for further replies.

pst

Member
Здравейте,

Продават се 13 000 реални български фена, разделени в две страници, правени чрез Likejacking, но не са пускани линкове в тях.

  • SOLD!
  • SOLD!

За контакт - Лично съобщение
Начини на плащане - ePay.bg / PayPal / Банков превод
 
Последно редактирано:
От: 13 000 български фейсбук фена

Този раздел не те ли кефи нещо Социални Страници, Профили, Групи?
Как ще го кефи този раздел, като там изрично си пише : "200 поста за да се види съдържанието. Всички теми за продажби в други секции ще бъдат премахвани!" ;)
Много добре знае и за другата важна тема в този раздел - Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48825
Моля админите да изтрият тази тема
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Ами тогава да взема да почна да пиша 30 безмислени поста, та да мина заветната граница. Оооо, чакай, тогава ще ревете, че само "спами" човек. Не виждам какъв е проблема, имам достатъчно успешно сключени сделки и продажби. Вие сте тук за да правите бизнес, или за да се заяждате? :)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Ами тогава да взема да почна да пиша 30 безмислени поста, та да мина заветната граница. Оооо, чакай, тогава ще ревете, че само "спами" човек. Не виждам какъв е проблема, имам достатъчно успешно сключени сделки и продажби. Вие сте тук за да правите бизнес, или за да се заяждате? :)

не, много нараснаха измамите.... а както те гледам си рисков :)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

не, много нараснаха измамите.... а както те гледам си рисков :)
Хахаха, щом казваш. Имам продадени доста страници тук, както и съм добавял фенове на доста хора от тук, можеш да ми видиш iTrader-a, че повечето е отностно сделки с страници и фенове в фб. Явно не гледаш добре, хайде да си трупаш другаде мнения? Човек без никакъв iTrader, ще ми казва рисков ли съм или не.
 
От: 13 000 български фейсбук фена

:) красавец, нали ти следя драмата с baydan, трейдъра не е достатъчна гаранция

хайде да си потрупам мнения в тази тема, ще е интересна :)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

:) красавец, нали ти следя драмата с baydan, трейдъра не е достатъчна гаранция

Да бе, верно, че там продаваше някаква система и беше давал разни обещания, които не изпълни, като по този начин подведе хората.
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Страниците са продадени, така, че аз няма какво друго да пиша в тази тема, нямам време и желание да споря с хора, които се чудят по цял ден какво да правят, вместо да се заяждате и да си губите времото, вземете започнете да изкарвате някой лев. Като ви се струвам рисков, не работете с мен и това е, не е толкова сложно.
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Страниците са продадени...

Ама само как ти повярвах, че са продадени! :lol:
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Ама само как ти повярвах, че са продадени! :lol:

с бонус сигурно - на едната лайкджака продължава да работи :lol: поне направи 10+харесвания за последните 15 минути :)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Кай Рен, знаеш ли принципа на работа на джакингите, та се правиш на разбирач, недей се излага моля те!
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Не мога да ви разбера какво ви интересува дали са продадени страниците, дали работи джакинга или не. Ами ако съм се договорил с купувача да му добавя още харесвания? Ама от къде този интелект, да се замислим. Потвърждавате ми теорията, че сте в този форум само за да си губите времето! Марш към бгмама!
 
От: 13 000 български фейсбук фена

чай ся избери си едно - или не разбирам принципа на лайкджаковете или си се разбрал да добавяш още фенове :lol:

страниците ще ги гледам от време на време, че ми е интересно какво може да се направи с подобни - влязоха ми в списъците за анализ, ако си ги продал, повярвай ще науча :)

пп. с тая ряпа ми накриви знаеш кое :lol:
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Не мога да ви разбера какво ви интересува дали са продадени страниците, дали работи джакинга или не. Ами ако съм се договорил с купувача да му добавя още харесвания? Ама от къде този интелект, да се замислим. Потвърждавате ми теорията, че сте в този форум само за да си губите времето! Марш към бгмама!
Наглецо жалък, чудя се защо още те търпят колегите и админите!? Ползваш форума, за да продадеш страничките си, но в нарушение на правилата на форума, който не е твой и не ти определяш правилата! Не наглей повече и не се опитвай да правиш на наивници и глупаци потребителите тук с наглите си изцепки! Имал трейдър нашия, хахаха, напомни ми да си коригирам моя трейдър дето ти дадох
Колеги, лепете му червени репи и отрицателни трейдъри за наглостта му , барем админите прочетат репортите и се сетят засобствените си правила :)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

ахаха, а ти с тая пропаганда да ми дават червено, си ми толкова забавен. Ползвам съм форума за да си продавам страници, че този форум за какво е, бе! Не е ли за да се прави бизнес, да се купува, да се продава, да се предлагат услуги, да се намират съмишленици за проекти и тн, или съм в грешка? Има ли нещо лошо в това, че си продавам страници или просто завиждаш? Пределно ясно ми е, че форума не е мой и не определям аз правилата, не знам защо цитираш подобно изречение, изкривен си, внушаваш си някакви неща. Ще те помоля да спреш да завиждаш, да си гледаш живота и да не се занимаваш с мен. Почни и ти да продаваш, а не да завиждаш, че някой си продавал страниците.
Със здраве. ;)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

ахаха, а ти с тая пропаганда да ми дават червено, си ми толкова забавен. Ползвам съм форума за да си продавам страници, че този форум за какво е, бе! Не е ли за да се прави бизнес, да се купува, да се продава, да се предлагат услуги, да се намират съмишленици за проекти и тн, или съм в грешка? Има ли нещо лошо в това, че си продавам страници или просто завиждаш? Пределно ясно ми е, че форума не е мой и не определям аз правилата, не знам защо цитираш подобно изречение, изкривен си, внушаваш си някакви неща. Ще те помоля да спреш да завиждаш, да си гледаш живота и да не се занимаваш с мен. Почни и ти да продаваш, а не да завиждаш, че някой си продавал страниците.
Със здраве. ;)
Я как хубавко знаеш за какво е форума, пък нищичко не казваш за правилата му !?? Да, за това е форума, но има правила, които си длъжен да спазваш, наглецо! И тези правила, за съжаление, се наложи да бъдат създадени точно заради такива нагли лъжци и шмекерчета като теб!
Къде са админите да изтрият темата му и мненията дето трупа в нея??
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Нека я изтрият, че направихте голям цирк. Публично се извинявам, че съм нарушил правилата на форума, съжелявам, че на наш съфорумник, който има нужда от страници за сайта си, съм му съдействал и предоставил! Съжелявам.
А, като си говорим за правила, какво е спам, знаеш ли? Спри да спамиш! Можеше да репортнеш темата, да пишеш на админите, не да спамиш! Голяма злоба, голяма завист!
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Нека я изтрият, че направихте голям цирк. Публично се извинявам, че съм нарушил правилата на форума, съжелявам, че на наш съфорумник, който има нужда от страници за сайта си, съм му съдействал и предоставил! Съжелявам.
А, като си говорим за правила, какво е спам, знаеш ли? Спри да спамиш! Можеше да репортнеш темата, да пишеш на админите, не да спамиш! Голяма злоба, голяма завист!
Предупредих те да спреш да наглееш! Спамиш ти , аз сигнализирам за такива лекета като теб! И не се надявай, че първо не съм те репортнал ;) Призовавам колегите още веднъж и те да го направят, а и да те почерпят със заслужени репи и т.н.
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Предупредих те да спреш да наглееш! Спамиш ти , аз сигнализирам за такива лекета като теб! И не се надявай, че първо не съм те репортнал ;) Призовавам колегите още веднъж и те да го направят, а и да те почерпят със заслужени репи и т.н.
Сигурен съм, че колегите са самостоятелни личности, които няма да се подведат под такава елементарна пропаганда от твоя страна, така, че е излишно да им се молиш да ме червенят. Като си ме репортнал, защо пишеш в темата? БРЕХ ТАЗИ ЗАВИСТ КРАЙ НЯМА! :X Разбирам, че завиждаш и злобееш, но не е тук мястото да си избиваш комплексите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе