Конкурс за: 130 евро награда за дизайн на лого на онлайн магазин - чрез кандидатстване на voubs.bg

dessislavak

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Обявен е конкурс за дизайн на лого на онлайн магазин за мода FashionFinder.online, награда 130 евро - ако някой от вас се интересува, може да намери повече информация и да участва тук: https://www.voubs.bg/contests/dizajn-na-logo-za-fashionfinder/996

Поздрави!
 
Не ми стигат и дните, а не ми се чакаше 1 седмица още... Иначе съм съгласна - тук видях чудесни дизайни, и затова реших да пусна линка към сайта и тук :) а и ето - вече имам три коментара :)
 
Според мен вече е късно да пускаш тема тук, защото така или иначе конкурсът тече на друго място. Какво ще стане, ако не се избере лого от тукашната тема, а от въпросното друго място - нарушение на правилата. Просто имай предвид предложението за евентуалния следващ път.
 
Да, конкурсът е обявен на друго място и там се кандидатства по него - само на линка към сайта на voubs. Тук само каня ако някой се интересува да участва на сайта на voubs. Ако е нарушение, ще махна поста от тук.
 

Горе