1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Re: От: Re: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Понятието "ниша" еквивалентно ли е на "пазарен сегмент" от учебниците по маркетинг?
Точно пазарен сегмент означава (niche).

Туризъм е ниша.
Аграрен туризъм е ниша.
Млечни продукти е ниша.
Сирене е ниша.
Коли е ниша.

Надявам се е по-ясно сега :)
 
От: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Благодаря! :roll:
 
От: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Някой може ли да каже дали има още артикъл директори, който да приемат продукти за здравето на мъжа.
 
От: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Ето една: http://medsavailable.com/
Тясно специализирана и собственика е пич и апрулва, но да е качествено писанието.:) Аз лично съм доволен от нея и всичко което имам като уникални статий е там. За HEALTH нишата говоря. Успехи, бате. ;)
 
От: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Написах PLR Articles в Google (с цел да разбера съкращението) и ми излязоха много такива сайтове. Ако имате наблюдения: какво е качеството на сайтовете, разпространяващи такива материали? В смисъл повечето са качествени, повечето не стават или 50:50?

А може би си има сайтове-колектори, които са с доказано качество, аналогично на trusted affiliate programs :)

С думата "качество" имам предвид например, когато ви трябват статии на тема "отслабване" и намерите статии, в които са обяснени някакви неща, те да са оправдани факти от гледна точка на медицината. Например преди време попаднах на страница, в която се обясняваше как водата влияе на обмяната на веществата. А не примерно някакви съвети, измислени от блондинка.

Питам, защото си мисля че бих могъл и сам да си намирам articles, които да използвам (след пренаписване) в мой сайт. Между другото, това ми изглежда малко като royalty-free изображенията :)
 
Последно редактирано:
От: Re: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

да пренаписваш стаии е добра идея :)

Неееее, имах предвид да правя същото, което правите и вие, но да си намирам и сам статии.

Да си представим (давам го само като пример), че 100 човека от форума искат да направят афилиейт блог за Weight loss. Тук излиза статия "2 000 PLR Articles", от които примерно 50 са на тази тематика и всички си взимат да речем по 10 статийки от този пакет. Кво става? Всеки 5-и има същите статии, само че преразказани...

Това го дадох само като пример, дано да съм успял да разкажа какво имам предвид. Та въпроса ми беше за качеството на многото сайтове с PLR articles, които излизат при търсене в Google.


Макар че като се замисля, не би трябвало да е чак толкова лошо 100 сайта да казват едно и също нещо, но по различен начин, защото от 20 000 души които търсят едва ли всички ще попаднат на един и същ сайт... Все едно когато 20 000 души от квартала отидат на пазара, за да си купят чушки и там има 20 сергии за чушки, всички да си напазаруват от една от тях, останалите 19 сергии да имат по 2-3 клиента...
 
Последно редактирано:
От: 1300 PLR articles + Article submitter +article content и др.

Мен ме мързи да ги пренаписвам, за това търся статии на български, превеждам си ги и всичко е тип топ :p
 

Горе