15 Процента от Продажбата за Вас. WTF?

ivo1017

Active Member
Да обясня в едно-две изречения за какво става на въпрос. Може да спечелите 15 процента от продажбата за вас на този телефон.

Работи и с трите мобилни оператора. Не е обвързан с договор. С 24 месеца гаранция. Закупен е на 31 Август. Стой си в кутията и чака нов собственик.

Правилата са прости:
1. Намирате човек, който се интересува от продажбата на телефона;
2. Свързвате ме с него;
3. Осъществяваме сделката;
4. Получавате процента от сделката по банков път, пощенски запис, Epay или PayPall.

За неразбралите прост пример: Да речем, че апарата се продаде за 350 лева. Тогава вие печелите 52,50 лева. ( 350 Х15%=52,50 лева.)

Както е казал Мечо Пух: „Колкото повече, толкова повече!”

Понеже 90 процента от българите са хейтъри и ще си помислят, че тук има нещо гнило, веднага обяснявам причината за продажбата на телефона. Спечелих по-добър апарат от този и сега се оказва излишен.

Знам, че форумът не е място за подобни обяви, ето защо темата не е в раздел „Пазар”. Обявата е пусната на още няколко места, специализирани точно по темата. И все пак…Тук научих много и ми се иска от продажбата да не се облагодетелствам само аз, а още някой от форума.

Може да се свържете с мен на лично, скайп или електронна поща.

Прилагам и снимки на въпросния мобилен телефон.
09092010018.jpg09092010020.jpg09092010023.jpg
 
От: 15 Процента от Продажбата за Вас. WTF?

мен ма изкефи заглавието
пича тръгва с агресивен подход все едно ни зарибява за мулти левъл маркетинг :)

а то било просто извратена обява че си продава телефона за 300 лева:)
 
Последно редактирано:
От: 15 Процента от Продажбата за Вас. WTF?

А ориентировъчна цена на която искаш да го продадеш ?

Ще се радвам да му взема 310-330 лева минус обещания процент. Ако пък някой от форума желае да го купи, тези 15 процента му идват като отстъпка.
 
От: 15 Процента от Продажбата за Вас. WTF?

мен ма изкефи заглавието
пича тръгва с агресивен подход все едно ни зарибява за мулти левъл маркетинг :)

а то било просто извратена обява че си продава телефона за 300 лева:)
Отне ми известно време, докато измисля заглавието. Щом вкарваш реплика в темата, значи добре се е получило :)

Днес продадох телефона. Благодаря на хората, които проявиха интерес. С мобилният апарат се сдоби близък приятел. В този ред на мисли се оказва, че рекламата "от уста на уста" върши работа. Не видях как се заключва темата и моля Blinky или Coolice да сторят това вместо мен.
 
Последно редактирано:

Горе