15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

RealMoney

Well-Known Member
EDIT: Темата е затворена от моралната и етична полиция във форума!










Подпис:
Моралната и Етична Полиция във Форума
 
Последно редактирано:
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

А как стои въпроса с лиценза и имаш ли право да ги продаваш?
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Промених си мнението за да не навлизам в обяснения и излишни спорове.

Накрая май всички ще са доволни само ако обявя, че ги подарявам/раздавам :)
 
От: От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Промених си мнението за да не навлизам в обяснения и излишни спорове.

Накрая май всички ще са доволни само ако обявя, че ги подарявам/раздавам :)

Ехоо, ти се подиграваш с труда на хората и печелиш на техен гръб - ще сме доволни, когато престанете да се излагате за 10 долара. И не знам до колко уебсайта е разрешено, така, че вероятно няма да съм доволен ако някой ми подарява нещо нелегално. Че то по - добер да си ги взема нулнати - същото е, само дето ще спестя 10 долара.
 
От: От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Ехоо, ти се подиграваш с труда на хората и печелиш на техен гръб - ще сме доволни, когато престанете да се излагате за 10 долара. И не знам до колко уебсайта е разрешено, така, че вероятно няма да съм доволен ако някой ми подарява нещо нелегално. Че то по - добер да си ги взема нулнати - същото е, само дето ще спестя 10 долара.

Свободен си да правиш и купуваш каквото си искаш. Ходи ти си се излагай с "WordPress сайтове- най-добра цена" тогава ;) Опс, видях, че си си изтрил темата...Кофти.
 
От: От: От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Свободен си да правиш и купуваш каквото си искаш. Ходи ти си се излагай с "WordPress сайтове- най-добра цена" тогава ;) Опс, видях, че си си изтрил темата...Кофти.

Поне не е нелегално и неморално!
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Вместо да дават 10 долора да напишат името на темата в google и да добавят едно Free Download / Nulled и я имат без твоя помощ дори. Много смешноооооо :D
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

EDIT: Темата е затворена от моралната и етична полиция във форума!










Подпис:
Моралната и Етична Полиция във Форума

Яяя, ми браво на таз морална и етична комисия, добре се е справила!
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Интересно ми е какви бяха темите, които се продават
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Простако, ти знаеш ли, че в тоя форум има хора, които се занимават с изработването, дори един от потребителите с най-голяма репутация има 10-тина теми, които са продадени към 40 000 пъти в themeforest.
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Това пък голяма глупост - не можеш да продадеш нещо което си закупил и то на по-малка цена?
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Това пък голяма глупост - не можеш да продадеш нещо което си закупил и то на по-малка цена?

Точно ти ли бе? Човека проверка? Не може да бъде!!!
Айде сега провери с какво се съгласяваш при покупка.
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Точно ти ли бе? Човека проверка? Не може да бъде!!!
Айде сега провери с какво се съгласяваш при покупка.

Точно пък аз, които съм и в бизнеса с интелектуалната собственост - лицензирам до 3 системи и ако се иска промяна потребителя може да ресетне ключовете и да даде нови на Х.
Значи всички вещи може да ги продаваш, но пък софта не може :) При положение, че старият юзър ще загуби правата си и става проста размяна на лицензи, при която собственика на софтуера не е засегнат.
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Не е така, много зависи от условията. Всички големи компании за теми изрично упоменават, че не можеш да продаваш темите им или да ги пускаш да се теглят свободно. Всичко в интернет има някакъв копирайт, освен ако не е на публичен домейн. Ей ви и един полезен линк, може да ви спести неприятности в бъдеще http://www.templetons.com/brad/copymyths.html
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Не е така, много зависи от условията. Всички големи компании за теми изрично упоменават, че не можеш да продаваш темите им или да ги пускаш да се теглят свободно. Всичко в интернет има някакъв копирайт, освен ако не е на публичен домейн. Ей ви и един полезен линк, може да ви спести неприятности в бъдеще http://www.templetons.com/brad/copymyths.html

Честно казано, не виждам да е проблем за компаниите - ок лицензираш мейл Х с еди си къв ключ, човека с мейл Х влиза в системата и решава, че повече не иска да ползва това и няма как да си върне поръчка, ресетва лиценза и мейла си и го дава на мейл У. Реално погледнато компанията не е засегната. Може да продаваш вещите си, но виж теми не може поради и аз не знам що. Явно съм по либерален във вижданията ми.
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Е да, то и аз като си купя тема, я купувам с един лиценз, но понякога я ползвам на повече от един сайт, което не е много морално...ама такъв е живота. Въпроса е да не те хванат, а когато продаваш нещо, което нямаш право да продаваш, шанса за това е в пъти по голям. Не е казано, че не става :)
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

Е да, то и аз като си купя тема, я купувам с един лиценз, но понякога я ползвам на повече от един сайт, което не е много морално...ама такъв е живота. Въпроса е да не те хванат, а когато продаваш нещо, което нямаш право да продаваш, шанса за това е в пъти по голям. Не е казано, че не става :)

Аз казвам, че са глупави условията - определни ИТ продукти да са по някакви измислени правила.

То ти си купуваш кола - ама женати или децата ти я карат и не е неморално.
 
От: 15 WordPress Теми ~~по 10$ всяка!~~

www.wplocker.com - тъй или иначе темата е в кофата - има почти всички теми - разгледайте. Аз го ползвам да изтегля някоя тема и да я разгледам и впоследствие ако ми харесва я вземам, това за клиенти когато и търся подходящи неща.
 

Горе