Продава се: 160.bg

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
подпиши и качи заявката за регистрация и ще се запази за още 1 месец, че. с тая цена скоро няма да се продаде
 
Успех с продажбата!
Спомням си за този проект, какъв готин килър на добро класиране беше! Все още е! 94% SS
 
Успех с продажбата!
Спомням си за този проект, какъв готин килър на добро класиране беше! Все още е! 94% SS
Благодаря :) SS е спасяем, все пак това е метрика базирана на формула от Моз ком, а не че гугъл казва - "Не, тоя сайт е лош! "Спасявал съм сайт за 2-3 месеца работа не само със SS, но наказан и изхвъреен от гугъл заради неправилно сео. Вече 3 години не ми е клиент човека и сайта още е в топ позиции по 70 % от ключовите думи и топ ключ думите за бизнеса на човека :)
 
Последно редактирано:
Благодаря :) SS е спасяем, все пак това е метрика базирана на формула от Моз ком, а не че гугъл казва - "Не, тоя сайт е лош! "Спасявал съм сайт за 2-3 месеца работа не само със SS, но наказан и изхвъреен от гугъл заради неправилно сео. Вече 3 години не ми е клиент човека и сайта още е в топ позиции по 70 % от ключовите думи и топ ключ думите за бизнеса на човека :)
От 94 SPAM SCORE- ако успееш да го спасиш, черпя ! Ние от 70 + не успяваме! :(
 
От 94 SPAM SCORE- ако успееш да го спасиш, черпя ! Ние от 70 + не успяваме! :(
не ми се занимава вече с тия работи, но мога :) и ккто вече казах, това е метрика на моз.ком формула. не на гугъл. Изчиствваш лошите линкове сочещи към сайта с disavow, строиш ноия сайт, пуска хубаво и качествено съдържание ( както винаги ) и воала. Тая метрика дори да си остане в базата данни на моз.ком и да се показва, не означава че домейна продължава да е лош. Разбира е грижиш ноите линкове ако е правиш линк билдинг да са смо от хубави домейни. Нищо сложно. Сложно и бавно е когато е на активен сайт. Ако случая на дмейна е имало и лошо съдържание, даваш на всичко код 410
 
Последно редактирано:

Горе