[19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

Изобщо не съм и забелязал че са дали друг линк.
Вчера пробвах да вляза в ком-а - лисичката се изчерви и аз затворих джама
Днеска следвам другия линк и пренасочва.

Сега пробвах ком-а, днеска се отваря нормално. Ама все ми е тая, за долар хостинг не бих си взел.
 
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

Може ли да ми кажете как да си спра акаунта
 
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

Да се похваля.. активацията мина успешно. Вмомента качвам демо сайт през фтп и скоростта е бая голяма.Та ще продължа да тествам. Дано да са надеждни :)
 
Последно редактирано:
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

не си губете времето си тия лъжци..Днес получих съобщение че от 3 год минават на 3 месеца..и сега ме карат да си платя за 3-те $20.97 USD месеца което пак е много.

Clarification - Please Read! - Important Account Notification from Hostable.com
******,
Please understand - you are still getting 3 YEARS of free hosting! The only change we made was that you will now renew for 3 months instead of 3 years!
ONLY the renewal changed. We did not change the initial 3 year free time period.
Many of you did not like that the account would renew for another 3 years after your first 3 years for free. So we changed that to 3 months. Now the renewal is $20.97 USD instead of $250 USD.
I apologize for any confusion this caused.

Thank you,

Много от нас няма да харесат хостинга им пишат...хмм ми чакай то си е риск..давате 3 год..и в един момент пишете че е минавате на 3 месеца..ми що не сте го преценили това в началото..пффф аматьори
иначе това Get our Unlimited Hosting Plan Free for 3 Years си седи на главната страница.
 
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

Наско и аз го получих днес това писмо, но мисля, че бъркаш какво ти пишат.

Хостингът си остава безплатен за три години. След изтичане на третата година няма да се поднови автоматично за 3 години и да ти вземат 250 долара, а ще се поднови за 3 месеца след това и тези 3 месеца ще струват 21 долара. Това е ;)

Т.е. това което са решили е хубаво, защото има риск да забравиш след три години че имаш взет хостинг, а така ще ти напомнят с дребна сумичка и дори да си забравил няма да боли ;)
П.П. Не агитирам никой да си взима хостинг от там, обикновено офертите за малко пари са куци и/или с подводни камъни. Даже се чудех дали да не се откажа от тях заради мъглявата им политика, но това което са взели като решение е добро :)
 
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

caprice - офф спа още...не съм си изпил кафето.верно че след трите години..офф..мерси
 
От: [19.03.2011] 0,99$ Хостинг за 3 години

Не разсъждавате правилно.

Не почвате едва сега да се запознавате с интернет бизнеся нали?
Ако след 3 години 'загубата' (те няма да ви ги откраднат, просто си плащате за услуга) на 20 долара е причина за главоболия (демек не сте натрупали комфортно количество профит), значи просто е време да поискате пистолета на някой познат, да си купите 2 патрона, и да си теглите куршума.

И гледайте да уцелите от първия път, че иначе се увътряте с още 10 лева!!
 

Горе