1997 номер 2....

uni-web

Well-Known Member
Това се опитват да направят пак гробарите.
Слушайте и гледайте хора не блейте като овце .
 
От: 1997 номер 2....

Има един факт , който се повтаря отново и отново. Когато БСП е на власт , винаги е национална катастрофа след тях... Крадци от класа , който и да удариш няма да сбъркаш!

И още нещо уни , ти гласува ли за 15-15 ? :Д е там са овцете.....
 
От: От: 1997 номер 2....

Има и още един, ама ти си плиткоумен за да го забележиш!!!!
Има един факт , който се повтаря отново и отново. Когато БСП е на власт , винаги е национална катастрофа след тях... Крадци от класа , който и да удариш няма да сбъркаш!

И още нещо уни , ти гласува ли за 15-15 ? :Д е там са овцете.....
 
От: 1997 номер 2....

Доколкото си спомням, през 1997 година на власт бе БСП. Както и сега.
 
От: От: 1997 номер 2....

Има и още един, ама ти си плиткоумен за да го забележиш!!!!

zx450y250_1912758.jpg

Уни това отзад ти ли си ? :D
 
От: 1997 номер 2....

Беше, да, а кой го свали?
Помни ми думата сега ще стане същото, тогава хамериканците го направиха нарочно, сега пак ще го направят, само дето сега нямаме какво да продаваме вече :(
Доколкото си спомням, през 1997 година на власт бе БСП. Както и сега.
 
От: От: 1997 номер 2....

Не , аз съм с рога, и много по-българин от теб и всеки гробарин....................................
zx450y250_1912758.jpg

Уни това отзад ти ли си ? :D
 
От: 1997 номер 2....

Значи не е виновно БСП-то че краде, спират ни парите от ЕС , прави гаф след гаф .... виновни са хамериканците..... колко лесно било , как не съм се сетил...
 
От: 1997 номер 2....

да, кои пари са спряли, ти като че ли си усетил спирането на някоя програма, ебати тъпунгера, честно, ти си супер зле
 
От: 1997 номер 2....

Ти като си бил на 30 сигурно 97ма година, много наясно си бил, егати и малоумника, ходи там викайте бойко да ви оправи отзад да ви тегли един к** и да си лягате , бахти и педераст***
 
От: 1997 номер 2....

17, работех в електронни игри ама от тез старите нали се сещаш големите черни кутии, сега от долу и телевизор за монитор що?
Преди това съм бачкал в магазин за дрехи втора употреба вадех два пъти заплатата на майка ми и татко ми (бог да го прости) на едно.
Само не знам що си мислиш , че съм някой пиклеш като бърнхикса?????
Уни ти на колко беше 1997-ма, та знаеш?
 
Re: От: 1997 номер 2....

17, работех в електронни игри ама от тез старите нали се сещаш големите черни кутии, сега от долу и телевизор за монитор що?
Преди това съм бачкал в магазин за дрехи втора употреба вадех два пъти заплатата на майка ми и татко ми (бог да го прости) на едно.
Само не знам що си мислиш , че съм някой пиклеш като бърнхикса?????

Ами сега що не работиш, а само стоиш и ревеш? Хващай се да свършиш нещо полезно. Някой лев да изкараш
 
От: 1997 номер 2....

да, кои пари са спряли, ти като че ли си усетил спирането на някоя програма, ебати тъпунгера, честно, ти си супер зле

2 програми са спрени и 2 предстоят да се спрат. Както предното управление на БСП - винаги им спират парите заради измами.
И как е възможно да пускаш тема , че музиката била облъчвала младото поколение и затова говорели цинизми - погледни ти какви постове пишеш - все едно си пиша с някой клошар пред блока. Вземи се в ръце и покажи някакво възпитание. Това , че живееш на село не е оправдание.
 
От: Re: От: 1997 номер 2....

Е днес е събота, и е почивен ден, иначе съм поработил и днес, и утре ще поработя. Н виждам какво те притеснява?
Ами сега що не работиш, а само стоиш и ревеш? Хващай се да свършиш нещо полезно. Някой лев да изкараш
 
От: 1997 номер 2....

Ти като си бил на 30 сигурно 97ма година, много наясно си бил, егати и малоумника, ходи там викайте бойко да ви оправи отзад да ви тегли един к** и да си лягате , бахти и педераст***

Ще ти отговоря в твой стил за последно.
Това, че си тъпо, неориентирано, озлобено копеленце, не ти дава право да даваш оценки, кой какъв е, и какво е правил когато си бил в ергенския поглед на баща си.
Писна ми от твоите простотии, изобщо няма да се занимавам с теб.
Личи си, че си тъп селендур озлобен от живота, и все някой друг ти е виновен, че си неудачник.

Айде емигрирай в Русия и хич не пиши тука простотиите си.
 
От: 1997 номер 2....

Използваш типични епитетити, сигурно си ги научил от малкия бърни.
Какво ще рече, изказването ти да преведа: Аз който не приеме чалмата ще умира......
Хайде, да кажем той е по-малък от нас, но аз не съм спори с мен...
И без това с тея тиквеници нищо не мога да си кажа, бърни и купения норт....

Ще ти отговоря в твой стил за последно.
Това, че си тъпо, неориентирано, озлобено копеленце, не ти дава право да даваш оценки, кой какъв е, и какво е правил когато си бил в ергенския поглед на баща си.
Писна ми от твоите простотии, изобщо няма да се занимавам с теб.
Личи си, че си тъп селендур озлобен от живота, и все някой друг ти е виновен, че си неудачник.

Айде емигрирай в Русия и хич не пиши тука простотиите си.
 
От: 1997 номер 2....

[video=youtube;zfTGTE7DZdo]https://www.youtube.com/watch?v=zfTGTE7DZdo[/video]

oправяйте се , айде
 

Горе