1dollar-webhosting.com ?

cerberpeter

Member
Някой има ли впечатления от този хост. Цените са наистина невероятни :D , a на мен ми трябва хост с характеристики като на SILVER PLAN - http://1dollar-webhosting.com/1dollarwebhosting.htm и как да не се изкуши човек. Или ако сте доволни от някой друг чужд хост с подобни характеристики и цена ще съм благодарен да споделите :)
 
От: 1dollar-webhosting.com ?

Еми първите два плана не струват :), то зависи за какво ще го ползваш.
 
От: 1dollar-webhosting.com ?

Аз съм на най-евтиния. Засега нямам никакви забележки, но го ползвам от няма и месец :)
Все пак кой ти дава хостинг за 1 година с/у 10 лв :)
На мене ми е предостатъчен и като дисково пространство и като трафик и като бази данни.
 
От: 1dollar-webhosting.com ?

Супер! :)
Мисля, че този за $1 ще ми е напълно достатъчен - 4 домейна, 15 бази, предостатъчно място. Само трафика от 30 ГБ малко ме притеснява, но надявам се, че ако се наложи ще може да се мине на по-висок план.
 
От: 1dollar-webhosting.com ?

Цените са наистина невероятни. Някой има ли впречатлетия от този хостинг и по специално за platinum plan.
 
От: 1dollar-webhosting.com ?

Мисля да им се доверя за сега, само че ще ми е за първи път и тук в един момент ми иска nexus category (като тук има възможност за избор C11, C12, C21, C31, C32, какво представляват тези кодове) и nexus country (страната в която съм или просто да си избера някоя, което пък би ми донесло някаква полза) :)
 

Горе