Продава се: 2 Български Facebook страници (Никога не са спамени)

Статус
Not open for further replies.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, продавам 2бр фейсбук страници.

Страниците се развиват доста бързо нужно е само правилно подбиране на публикуваните материали! За съжаление на мен не ми се намира достатъчно свободно време и обмислям продажбата им! Подръжката не спира, ще продължа да си ги развивам докато не чуя добра оферта.

ВАЖНО!!! Никога не са спамени !!!
Идеята ми беше да ги развия за още 2-3 месеца да станат към 300 000 фена поне и тогава да започна да пускам линкове, но в момента нямам и подходящ сайт и т.н...

1. 118 000 фена (създадена на 26.10.2017г.)

Жени - 67% / Мъже - 33%
3% са под 18 години (предимно между 18-44г.)


2. 24 000 фена (създадена на 09.03.2018г.)

Жени - 84% / Мъже - 16%
3% са под 18 години (предимно между 18-44г.)

Както знаете фейсбук в последно време доста орязва всички страници и подръжката изисква да се влага много повече внимание, за което аз нямам време и нерви това е единствената причина поради която обявявам продажбата!

Който се интересува от повече инфо нека пише с ориентировъчното си предложение на лично съобщение! Тоест каква цена предлага за да преценя дали ще си загубим времето (нямам излишно време за празни приказки)
 
Нагоре темата!!! Страниците също си растат нагоре макар и долните мизерии от страна на Facebook!
Имам да купувам някои скриптове така че се нуждая от спешна продажба!!! Очаквам Вашите предложения!!!
 
Моля за линк и ориентировачна цена, която търсиш за двете страници.
 
Моля, несериозни хора да не ми пишат :) Оферти под 2300лв за 2те страници не ме интересуват!
 
Христос Воскресе! За момента спирам с пращането на инфо и продажбата! Който писал - писал! Ако не се разберем с някой от колегите които писаха ще се отложи продажбата на този етап и ще се търсят оферти за поддръжка!

Благодаря на всички за интереса - живи и здрави!
Поздрави!
 
Страниците са продадени преди дни още, благодаря на всички за интереса, може да се заключва.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе