2 Оферти за сайтове.

GpapazoV

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябват ми 2 оферти за изработка на уебсайтове. Моля офертите да със цена.

Проект 1:

Уеб сайт,портал за обяви от типа Авто/Мото , Работа, АУДИО/ТВ, ЗАПОЗНАНСТВА.
Идеята е да бъде изчистен портал за обяви с подкатегории, сещате се има много такива в мрежата в момента.
Условия:
Времето за изработка няма да е решаващо, а по скоро това ,че хората които ще се занимават с сайта не са професионалисти в ИТ бизнеса.
Задължително:
Проекта трябва да има ЛЕСНА,ИНТЕГРИРАНА система за админ контрол. Желателно е да бъде с парола за достъп. През админ контрола трябва да може ПО ЛЕСЕН НАЧИН , да се добавят банери,реклами,редакция,едит от ХОРА БЕЗ ГОЛЕМИ ПОЗНАНИЯ.

Проект 2:
Новинарски уеб сайт базин изцяло на готов изчистен темплейт като се набляга на новините от деня и спортните новини. Желателно е да черпи сам информация.
Условия: Отново времето за изработка не е от значение, по важното е сайта да има админин контрол през който при желание ЛЕСНО,БЪРЗО и ОТ НЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТ да могат да се добавят статии,банери,реклами.

Очаквам оферти, може на ЛС , може и в темата. Моля бъдете изчерпателни когато давате своите офертите , защото този когото предостави най-много информация за изработката,опцийте, нещата свързани с оправлението на сайта, най-вероятно ще спечели проекта.

АКО ОФЕРТИТЕ НЕ СЪВПАДАТА С ДУМИЧКИТЕ В ЧЕРНО Е БЕЗМИСЛЕНО ДА ГИ ИЗПРАЩАТЕ.

Очаквам отговри на ЛС , в темата или на Емайл: [email protected]
Благодаря.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Още очаквам оферти на ЛС или емайл. Наблегнете на оферта 1 , по-важна е за момента.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Напиши поне с какъв бюджет разполагаш и ако е примамлив може да се върже някой... Така както си формулирал обявата все едно казваш - АЗ СЪМ ТАРАЛЕЖ В ГАЩИ. Надали някой сериозен човек ще ти пусне оферта, при положение, че най-вероятно ще го побъркаш от глупости. Породени не от друго, а от незнание.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Имаш ЛС от мен с оферти.

Поздрави!

Надали някой сериозен човек ще ти пусне оферта
:)
 
От: 2 Оферти за сайтове.

ЕДИТ: Видях долния пост и размислих, понеже очевидно си тъпо парче с 'кеш' за даване. След масата ламерски въпроси дето зададе тук и хората ти отговориха, някак не върви да се репчиш неподготвен.
 
Последно редактирано:
От: От: 2 Оферти за сайтове.

Напиши поне с какъв бюджет разполагаш и ако е примамлив може да се върже някой... Така както си формулирал обявата все едно казваш - АЗ СЪМ ТАРАЛЕЖ В ГАЩИ. Надали някой сериозен човек ще ти пусне оферта, при положение, че най-вероятно ще го побъркаш от глупости. Породени не от друго, а от незнание.

Аз не претендирам да имам ИТ знания. Претендирам да има кеш и да си търся оферта. Кво да ти пиша цена като мога да дам от 50 до 5 хил. зависи от тва, което ми се предложи. Пък и да ти кажа честно през кура ми е кво мислят хора като тебе.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Човек с кеш и без знания търси оферта! На такъв тарикатите знаеш ли как му викат?
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Виж кво селяк такъв, нямам намерение да се занимавам с тебе , не съм дошъл тука да търся такива като теб. Дошъл съм да намеря някой които да ми продаде нещо , тва че ти си алчен селянин дето трябва да види ,че някой дава 10000 хиляди за да си напишеш мирезливата оферта е друг въпрос.

Не знам на тея с кеш и без знания как им викат, ама на такива като тебе им викат анти-бизнесмени :)

Не ми пиши повече защото ми натоварваш деня.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Момченце, преди да се правиш на мъж зад клавиатурата първо си направи труда да разбереш с кого си пишеш. Аз го направих и разбрах, че си гола вода! Пишлеме на 19 г. от Пловдив каращо миксер.

Ще си докараш някоя беля с тоя речник.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Момченце, преди да се правиш на мъж зад клавиатурата първо си направи труда да разбереш с кого си пишеш. Аз го направих и разбрах, че си гола вода! Пишлеме на 19 г. от Пловдив каращо миксер.
Koлега, той май още не е разбрал, че тук сме мастери на чудото гоогле.;д;д
 
Re: От: 2 Оферти за сайтове.

каращо миксер.

Стига бе, CBR 125CC вече си отива към high end миксерите :Д

@GpapazoV - получаваш бонус червена точица от мен, защото най-малко отношението ти беше неподходящо в случая. Да не говоря селяшката ти проява с обиждането. Нормално е хората да се интересуват с какъв бюджет разполагаш, защо? - Защото малко от сериозни хора ще тръгнат ей така да ти показват порфтолио, да ти правят оферта, а и да си слагат таралеж в гащите с некомпетентен клиент.
Именно заради това във всеки един freelancer board, полето с бюджет е задължително.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Момченце, преди да се правиш на мъж зад клавиатурата първо си направи труда да разбереш с кого си пишеш. Аз го направих и разбрах, че си гола вода! Пишлеме на 19 г. от Пловдив каращо миксер.

Ще си докараш някоя беля с тоя речник.

Миксера е 600ЦБР ХОНДА, От Пловдив съм но живея в Лодон обаче понеже в Петък се прибирам до България , що не дойдеш да обясниш на пишлемето как да се държи ? Тва че съм на 20 години не значи ,че няма да ти разбия главата компютърен плъх.
 
От: Re: От: 2 Оферти за сайтове.

Стига бе, CBR 125CC вече си отива към high end миксерите :Д

@GpapazoV - получаваш бонус червена точица от мен, защото най-малко отношението ти беше неподходящо в случая. Да не говоря селяшката ти проява с обиждането. Нормално е хората да се интересуват с какъв бюджет разполагаш, защо? - Защото малко от сериозни хора ще тръгнат ей така да ти показват порфтолио, да ти правят оферта, а и да си слагат таралеж в гащите с некомпетентен клиент.
Именно заради това във всеки един freelancer board, полето с бюджет е задължително.

Виж кво, 125 карах на 17, но не смятам да ти давам обяснение кво карам ся. Относно червените точки , може да си ги закачиш на стената у вас. Ако искаш ми сложи и 5 червени точки.

НО защо когато човек иска да купи нещо типично по български му налитате? Той не е дал предложение веднага за пари говори ?
 
Жалко, че не мога да повторя с точката, иначе бих.
А защо - вече съм го написал. Ако го беше и осмислил, нямаше да задаваш този въпрос.
 
От: Re: 2 Оферти за сайтове.

На големи хакери се праите . пък нямате актуална информация. хахахах Ония влезнал някаде видял 125 и решил ,че тва карам. Ми аз да те върна в 97 и ти си карал Жигула.

Карай крив съм ви, понеже сте на по 30 ,а аз съм на 20 :)
 
От: Re: 2 Оферти за сайтове.

На големи хакери се праите . пък нямате актуална информация. хахахах Ония влезнал някаде видял 125 и решил ,че тва карам. Ми аз да те върна в 97 и ти си карал Жигула.

Карай крив съм ви, понеже сте на по 30 ,а аз съм на 20 :)

Страшен правопис :D Надявам се, че ако случайно някой се навие да ти направи сайт няма ти да пишеш новините в него :D :D :d
 
От: Re: 2 Оферти за сайтове.

Много сте задружни наскачахте ми 100 човека. Нормално е да ми се развали правописа при положение ,че 100 човека ти късат нервите.

Айде затворете темата ,че много злоба се изля. Не ми се спори повече. Ако някой има желание да набие малкото гомно да ми пише, другата седмица се прибирам в България.
 
От: 2 Оферти за сайтове.

Благодаря на хората предоставящи ми оферти. Моля тези с който имах спор да престанат да пишат в темата. Нито искам да доказвам на някого нещо, нито да коментирам повече.

Относно хората, които ми предоставят оферти, Благодаря много, ще ги разгледам и ще върна отговор независимо от това дали съм се спрял на вашата оферта или на нечия друга.
 

Горе