2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

danider

Member
Здравейте ,
Утре смятам да пусна 1 блог.Имам 2 въпроса и те са следните:
1.След като натрупам контент , струва ли си да пусна сайта в някой manual exchange сайт (в тези сайтове хората , който сърфират трябва да изчакат да свърсши таиймерът и да натиснат някакво бутонче) , моят блог , за да хвана по-редовни потребители.(още 1 вметка , няма да го монетизирам за начало)
2.Проблем ли ще е , ако пиша в блога си много често и по много статий (в повечето случай , над 20 статий на ден) , защото ако е така по-добре да си направя форум.
Благодаря Ви предварително за отговорите
 
От: 2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

за да хвана по-редовни потребители
1. с trafic exchange програма няма да постигнеш този ефект ..най много някой друг заблуден интернет потребител

2. форума си е форум блога блог .......има разлики
 
Последно редактирано:
От: 2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

Благодаря за отговора ти ади.А вторият въпрос ще го , задам по друг нячин , защото не съм се изразил правилно , за което се извинявам.Ето го и него :D :
ПРосто искам да знам , дали е проблем , ако пиша по над 20 статий на ден в блога , ако да просто да избера някакъв цмс
 
От: 2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

Моля ...за нищо ...
дали е проблем , ако пиша по над 20 статий на ден в блога
не знам за какъв проблем питаш ама с 20 статии на ден може да направиш 20 блога :)
 
Последно редактирано:
От: 2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

Пак ти благодаря , явно форумче ще избера , за да може работата с коментирането на статийте , да е по-удобна за потребителите , може да изтриете тази тема , ако ви пречи.Благодаря за вниманието. :D
 
От: 2 въпроса за manual traffic exchanges и блог

моля....... на мен не ми пречи темата
 

Горе