2 въпросчета :)

exP

Banned
имам 2 въпроса
1:Видях че някой сайтове предлагат уникални посетители срещо заплащане интересувам се дали да взема смятам че ако е добър сайта някакъв % от хората могат да продължат да го посещават
2:как да си вдигна page ranka имали значение колко страници имаш ?
 
1. Кои сайтове? Ако е някой собственик на сайт, който познаваш - ще има някаква файда.
Ако е просто някой сайт, за който никой не е чувал и си попаднал случайно - не се занимавай изобщо.
PPC кампании докарват сравнително добър трафик, но зависи как си си избрал думите.

2. PageRank-а се базира на брой и качество на линковете. Колкото повече сайтове имат линк към теб - толкова по-голям е шанса да получиш висок PR.
Броят на страниците също играе роля, добър internal linking според мен се отразява на PR.
 
Последно редактирано:
От: 2 въпросчета :)

ахъм искам да задам още 1 въпросче бях спечелил 1 домейн от 1 форумче и сега hostbulgaria ми пишат е-майл да сложа тяхен линк иначе прекратяват спонсорството могатли да ми вземат домейна ? хоста не е от тях :)
 
От: 2 въпросчета :)

Ми не ако е домейна е на твое име ;) Мисля че ако ти го махнат може да ги съдиш ;)
 
От: 2 въпросчета :)

ми в началото на домейна пише това
Registration Service Provided By: HOST BULGARIA LTD
Contact: [email protected]
Visit: http://www.hostbulgaria.com

иначе всичко друго регистрант контакт и останалите са на мойте имена :) мисля че немогат да ми го вземат нали ?

п.п те преди ми бяха отрязали спонсорството че им бях пренатоварил сървърите странно че сега ми пишат...
 
От: 2 въпросчета :)

Здравейте,

Домейна все още е предоставен от нас, което влиза в условията на рекламата.


това ми писаха какво да правя :(
 
От: 2 въпросчета :)

Духаш (супата)
Слагаш им линк...

Съвет: заеби дрисливия им домейн и си вземи един.. бахти 5 лв..

и друг път на дебилни игри и награди да не се връзваш..

ше се научиш
 
От: 2 въпросчета :)

та ето как стоят точно нещата сайта го продадох за 300 лева и вървеше с домейна и сега човека незнам дали ще се навие да сложи линк аз им писах че сайта го държи друг човек те ми казаха да му пиша писмо аз му писах та искам да питам ако вземат домейна и от него могали да направя нещо да си го върна защото е с уникално име и не бих искал да се изгуби туко така аз и без това щях да го купувам от него но нямам пари в наличност и така :)
 

Горе