2 в 1: Статия + линк

Статус
Not open for further replies.
От: 2 в 1: Статия + линк

Възползвах се от услугата. Много съм доволен от екипа. Поръчката беше изпълнена много бързо и в кратък срок. Получих професионално написана статия по зададената тема, която и публикуваха. И за в бъдеще ще ползвам услугите им. Препоръчвам.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Новите поръчки са изпълнени. Ако имате нови проекти или залежали стари - възползвайте се от нашето предложение. Тук ще намерите най-изгодното предложение, а статиите ще бъдат написани от най-добрите копирайтъри.

Време е да разберете, че е много по-добре да се възползвате от платена статия в отличен сайт, отколкото да ползвате някоя анонимна директория за статии. А цената - тя е ниска, само 15 лв. за услугата която екипът ни предлага.
 
Колега аз също ще искам една статия с линк, само първо да ми пратиш новинарския сайт на лично за да разгледам и преценя.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

В оставащите часове на днешния Black Friday реших да направя промоция, като по този начин предложа и отстъпка на цената на статиите.

Ето и конкретните условия:

Предлагам пакет от 10 ПР статии с цена 100 лв. Предварително заплащане на целия поръчан пакет.

Време за публикуване в сайта на поръчаните статии - 30 дни.

Възможно е поръчаните статии да не бъдат пуснати в сайта, а да си ги запазите за ваши други проекти. Ако решите да се възползвате от тази опция и да си запазите статиите, ще получите отлично написани ПР статии от нашия екип.

Статиите са с отлично онпейдж seo, ще бъдат написани от най-добрите копирайтъри.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Намалението остава в сила. Освен единични бройки статии на цена от 15 лв. можете да поръчвате и пакети от статии. Един пакет ще бъде на цена от 100 лв. т.е. една статия в пакета ще бъде с цена от 10 лв.

Предварително заплащане на целия поръчан пакет.

Време за публикуване в сайта на поръчаните статии - 30 дни.

Възможно е поръчаните статии да не бъдат пуснати в сайта, а да си ги запазите за ваши други проекти. Ако решите да се възползвате от тази опция и да си запазите статиите, ще получите отлично написани ПР статии от нашия екип.

И не забравяйте - статиите са с отлично онпейдж seo, ще бъдат написани от най-добрите копирайтъри.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Още една изпълнена поръчка, още един доволен клиент.

Обявата остава в сила, статиите се пишат от едни от най-добрите копирайтъри. Освен поръчките от единични статии, може да се възползвате от намалението и да поръчвате пакети от статии за вашите проекти. Цена за единична статия - 15 лв., цена на една статия от пакетна поръчка - 10 лв., минимална поръчка в пакет статии - 10 броя. Предварително заплащане.

В момента се предлагат два сайта: еротичен и новинарски. Статиите са с нормална дължина, ако желаете изходяща връзка - допуска се само 1 изходящ линк.

За повече подробности на ЛС.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Още една поръчка изпълнена качествено.

Напомням, че при нас може да поръчате ПР статия за вашите проекти, написани от едни от най-добрите копирайтъри.

Също така да внеса едно уточнение: заради няколко неприятни случая с минали клиенти, поръчки се приемат само след предварително заплащане на цялата сума.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Може ли да погледна новинарския сайт?
Благодаря!
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Колегата Welder веднага получи информация по запитването си.

А ако не е станало ясно, да обясня: за разлика от други сайтове, които премахват след определено време линковете от статиите си, при мен тези ПР статии и изходящите връзки са вечни. Те остават докато сайта го има. За това може да бъдете спокойни, след време няма да се свържа с вас и да ви рекетирам: "Дайте още пари или премахвам линковете!"

Както винаги уточнявам - статиите ще бъдат написани от моя екип копирайтъри, а аз работя с най-добрите, всички колеги, които са поръчвали статии от мен, могат да го потвърдят това.

Също така ако са ви нужни статии за други ваши проекти - ние ще ви помогнем в това отношение, извършваме и копирайтърски услуги, за целта просто трябва да се свържете с нас за да уточним с вас подробностите.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Здравейте,
Мисля да се възползвам от услугите Ви, моля за линк към сайтовете, за да ги погледна.
Както и ваш имейл за по-нататъшна комуникация.
Благодаря!
Поздарви,
Н.Станев
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Еротичния сайт е продаден и остава офертата само за новинарския сайт. Цената на ПР статиите все още е само 15 лв., скоро цената ще бъде повишена, за това не чакайте последния момент. За поръчки за количества статии има намаление и единичната цена на статия в пакета е 10 лв.

Клиентите предпочитат да предоставят техни материали, но ако не разполагате с готови статии, моят екип копирайтъри ще ви напише статия, като цената за написването на статията я поемаме ние.
 
От: 2 в 1: Статия + линк

Прати ми сайта да го погледна.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе