Продава се: 2 домейна

Статус
Not open for further replies.

VAsk0

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
18   3   0
Единият домейн е g-seo.org. Домейнът е на почти 2 години. Изтича на 09.06.2015 г. Няма PR, от SeoQuake пише, че има 288 беклинка от 6 различни домейна. Цената, която търся за този домейн е 20 лева.
Вторият домейн е bgturist.eu. Възраст на домейна: 6 години и 1 месец. Домейнът изтича на 09.11.2015 г. Няма PR и беклинкове. Цената, която търся за този домейн е 50 лева.

Ако някой има оферта различна от тази, може да я предложи на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: 2 домейна

Продават се спешно! Възможен е коментар по цената.

Домейните са регистрирани в Jump.bg.
 
От: 2 домейна

Определено ще искам коментар за bg-turist.eu - само домейн, без PR и каквото и да е. Имам половин година за него.
Предложи ми цена (друга) на ЛС.
 
От: 2 домейна

Определено ще искам коментар за bg-turist.eu - само домейн, без PR и каквото и да е. Имам половин година за него.
Предложи ми цена (друга) на ЛС.

Писах ти ЛС.
 
От: 2 домейна

Хайдее. Домейнът bgturist.eu е добър и е възможен коментар на цената! Продават се спешно домейните!
 
От: 2 домейна

50 лева за туристическия домейн. Спешно се продава.

+Подарък
2 туристически статии. Едната с 577 думи, другата с 682 думи.

Продава се спешно!
 
От: 2 домейна

Нема лошо, ама като казваш спешно се продава и са плаша от "спешно",,, шото да не са мина един вид, ти си свалил гащите и трява го взема на далавера
Покажи дъното
 
От: 2 домейна

Въпросът е, че спешно ми трябват пари. Затова и добавям статии като подарък към него.
 
От: 2 домейна

Цената остава 40 лева като добавям и още 1 статия- 1452 думи. Така стават 3 статии на туристическа тематика с общо над 2500 думи.

Наистина спешно се продава домейна!
 
От: 2 домейна

35 лева! Не мога да сваля повече цената.
Към 3-те статии давам и още 1 с 288 думи. Така стават 4 статии- 577 думи, 682 думи, 1452 думи, 288 думи.
Мисля, че това е наистина добро предложение.

Трябва да го продам до утре на обяд!
 
От: 2 домейна

Давам ти 16 кинта и за двата. Ако искаш :)

Не ми е до шеги. Когато сметнеш, само статиите струва повече от 20 лева. Бъдете сериозни. За 35 лева давам 6+ годишен домейн + 4 статии, общо с над 2500 думи. На зор съм да го продам, но не мога да си позволя да сваля повече цената.
 
От: 2 домейна

Не ми е до шеги. Когато сметнеш, само статиите струва повече от 20 лева. Бъдете сериозни. За 35 лева давам 6+ годишен домейн + 4 статии, общо с над 2500 думи. На зор съм да го продам, но не мога да си позволя да сваля повече цената.

30 лева нова цена.
 
От: 2 домейна

Вече не. Поне не и на тази цена и с тези бонуси. Просто вече не ми е спешно да го продавам. И ако няма някой с някоя примамлива цена, нямам намерение да го продава, поне не и засега. Дори може да го развия. Все пак, ако има някой с конкретна оферта, може да ми я изпрати на ЛС.
 
От: 2 домейна

Туристическият домейн продължава да се продава. Цена 40 лева.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе