2 профила в Facebook за продажба

chokoev

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте,
днес научих, че има хора интересуващи се от закупуването на Facebook акаунти.

Притежавам 2 такива като единият е с 2300 приятеля (профила е женски), а другият с 1300 (профила е мъжки).

И 2-та профила са на повече от година, не са наказвани и са получили приятелите си напълно натурално.

Понеже не съм наясно с цените, предлагам да направим тайно наддаване. Пратете ми лично съобщение с вашата оферта и най-високата печели. Понеже трябва да има и някакъв срок, нека да е 27.01.2011 16:00 часа
 
От: 2 профила в Facebook за продажба

Извинявам се, че не написах. 99% от приятелите са БЪЛГАРИ.
 
От: 2 профила в Facebook за продажба

Другите продавачи ги продават тия профили по 20-30лв за този брой приятели който ти си посочил. Аз давам 30лв. Ако те устройва пиши
 
От: 2 профила в Facebook за продажба

Търга приключи при максимална цена 50 лева и за 2-та профила. Очаквам потвърждение от потребителя който го спечели.
 
От: 2 профила в Facebook за продажба

Ако 99% от приятелите са от англоезични страни,в специалност САЩ,как вървят профилите като цена с подобни параметри
Другите продавачи ги продават тия профили по 20-30лв за този брой приятели който ти си посочил. Аз давам 30лв. Ако те устройва пиши
 
От: 2 профила в Facebook за продажба

По принцип продавам над 200 профила от които има профили до 5 хиляди приятели интересуващи ако има нека да пишат
 

Горе