Продава се: 2 сайта агрегатори на оферти за групово пазаруване

bulram

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам два сайта.
OfertiHoteli.com
NameriOferta.com
Цена на всеки един е 250лв.
Цена за двата сайта в комплект - 450лв.
Сайтовете са на WP, темата е кастъм, монетизират се чрез афилейт към Grabo.bg и други сайтове за групово пазаруване.
Има вариант за допълните доработка и корекции срещу допълнително заплащане.
saitove.png
 
Здравейте,
Как се групират различните категории от различните xml-и?
Могат ли да се направят филтри за цена, изхранване, спа, басейн, град, море, планина?
Нещо подобно на визията на grabo.bg или oferti.pochivka.bg.
1614598045667.png
 
Здравейте,
Как се групират различните категории от различните xml-и?
Могат ли да се направят филтри за цена, изхранване, спа, басейн, град, море, планина?
Нещо подобно на визията на grabo.bg или oferti.pochivka.bg.
Виж файлът 21017
Написах ви лично съобщение.
 
Освен Грабо, други сайтове могат ли да се добавят?

и също, може ли да излизат само спа оферти?
Здравейте. Сайта може да работи с всички други сайтове за групово пазаруване, които предлагат афилейт чрез XML файл.
В момента е настроен да работи с основните Grabo.bg, Vipoferta.bg, Grupovo.bg, Travelcard.bg и TopOfertite.com
Може да показва такива оферти, каквито зареди XML файла, или селектиране чрез кастъм сърч.
Пример - изходящ файл от Грабо grabo.bg/rss/exportxml/........./?affid=37676&dest=България зарежда всички оферти от България. Ако "България" се замести с Велинград, ще показва оферти от Велинград, или ако България се замести със СПА ще показва само СПА оферти.
Може и да се зарежда начална страница с кастъм сърч https://hotelivelingrad.com/?s=море - това да бъде началната страница.
1616564427389.png
 
Има ли възможност да се добавя нещо във футера? или просто при мен не зарежда? Мисълта ми е линк примерно към фейсбук и други подобни?

Иска ми се да е само за спа оферти сайта, то изобщо предлагат ли повечето сайтове на афилиатите си възможност само за спа оферти?

Иначе скрипта ми харесва, може би с една - две добавки, които най-верощрно ги има, може би на лично една оферта за нещо подобно да спретнем само за СПА оферти:)?
 
Има ли възможност да се добавя нещо във футера? или просто при мен не зарежда? Мисълта ми е линк примерно към фейсбук и други подобни?

Иска ми се да е само за спа оферти сайта, то изобщо предлагат ли повечето сайтове на афилиатите си възможност само за спа оферти?

Иначе скрипта ми харесва, може би с една - две добавки, които най-верощрно ги има, може би на лично една оферта за нещо подобно да спретнем само за СПА оферти:)?
Сайта е практически безкраен. Нормално офертите са около 2-3000. Няма как да ги скролнете до края... иначе има футер, не е активизиран в момента. Нормално се появява на всички страници, освен на заглавната

1616866725020.png
 

Горе