Продава се: 2 х Amazon Gift Card (US) - всяка по $50

bigdarkmad

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Накратко подариха ми две амазон карти подарък, всяка по $50. Може да се пазарува само от Amazon US, на мен ми трябва кеш, предпочитам да ги продам.
Двете общо правят 100$, аз им търся 70$. Ако имате близки в Америка или можете да ги ползвате във връзка с някакво друго начинание смятам, че е изгодно.
Приемам плащане в ПейПал и само от хора с репутация тук (или поне да не са пълни новобранци).

Благодаря много!
 
От: 2 х Amazon Gift Card (US) - всяка по $50

Размислих малко, понеже това не ми е основна работа и нямам никакво време в момента, ги давам на първия, който предложи $60!
 
От: 2 х Amazon Gift Card (US) - всяка по $50

Давам $60. До кога важат?
Предварително се извинявам за следващият въпрос, но не съм ползвал такива карти до сега, чудя се каква е гаранцията, че друг няма да ги ползва.
 
От: 2 х Amazon Gift Card (US) - всяка по $50

Давам $60. До кога важат?
Предварително се извинявам за следващият въпрос, но не съм ползвал такива карти до сега, чудя се каква е гаранцията, че друг няма да ги ползва.
Гаранцията е следната. Акаунта ти в Амазон е универсален, тоест за трите амазона - US, De, Co.Uk (картите ги ползваш само на този с US)
Влизаш си като пич в акаунта и си заявяваш кода, и така след тебе никой не може да го ползва. Картита са нови, предполагам ще важат още 2-3 години (минимум 1 за да може да си ги ползваш), но когато си заявиш кодовете никой вече не може да ти ги вземе това е сигурно!
Аз съм виждал до кога важи картата, когато ползвам кода, което в случая няма да е редно да направя!

Един вариянт: Имаш познат в Америка или приятел, който ще се връща скоро, виждаш нещо в Амазон на далавера, ползваш картите, приятеля ти го получава в Америка и го вкарва в България като лично негова вещ.
 
От: 2 х Amazon Gift Card (US) - всяка по $50

Закривам темата!
Разбрахме се с @usmivkata. Всичко беше точно. Човека е съвестен и надежден. Бърза и добре свършена работа :)
 

Горе