20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.98

От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

То хубаво така ама ако се оплачат за тези клипчета от дискавъри няма да мога да удържа сайта онлайн

трябва да ви предупредря и до няколко дни ако не го изчистите да го спра (ама този сайт ако се изчистят клипчетата всичко му отива)

аз затова така написах запознайте се с тос

с някой друг сайт по добре да се пробва просто си има колеги който играят в нишата за такива сайтове аз за съжаление не мога :(
Този сайт ми беше наум, не че някога ще работя по него.
 
Re: От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Не е на вашия скрил плащах през друг сайт и избрах чрез скрил понеже нямаше опция за пейпал и въведох телефона и 10 опита заявих за смс нито 1 не дойде ..

Хъм трябва да го проверя това до кой оператор не идва а може и да е било временно
 
От: Re: От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Хъм трябва да го проверя това до кой оператор не идва а може и да е било временно
На мтел съм иначе ъпхеро дай скайп ако искаш на ЛС да си спомниш за домейна :D
 
Re: От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Този сайт ми беше наум, не че някога ще работя по него.

Аз си казвам предварително къде може да изникне проблем и защо избягвам нишите.... ще се получи неприятно изживяване за клиентите, нито те ще са щастливи нито аз ще съм им предоставил услуга като хората за такъв тип сайт, има си доставчици който пренебрегват оплакванията и на това прокетче при такъв му е мястото

@Потенциални Клиенти
Предлагам тясно специализирна услуга (може да я опишем като акселериран хостинг) която се старая да е качествена, ако имате някое проектче на което малко му е отесняло мястото на малкия план при сегашния ви доставчик може да изтествате мини планчето вместо да ъпгрейвате... Ако сериозно му е отесняла можеби ще трябва и по голям
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

А по принцип с карта може ли да се плаща?
Гледам има икона за виза в футъра?
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

А по принцип с карта може ли да се плаща?
Гледам има икона за виза в футъра?

През PayPal трябва да можеш. Те имат опция за плащане с профил или чрез карта. Само трябва да прочетеш внимателно когато те прати на тяхната страница, понеже по помня какво пишеше точно.
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

През PayPal трябва да можеш. Те имат опция за плащане с профил или чрез карта. Само трябва да прочетеш внимателно когато те прати на тяхната страница, понеже по помня какво пишеше точно.
Не съм сигурен, но май като въведеш данните за кредитната или дебитната карта уж да платиш без регистрация и те кара да се регистрираш може и да не съм прав някой да ме поправи ако греша
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Не съм сигурен, но май като въведеш данните за кредитната или дебитната карта уж да платиш без регистрация и те кара да се регистрираш може и да не съм прав някой да ме поправи ако греша

Да, то ти прати регистрация когато платиш с карта, но без регистрация. След това вече имаш регистрация, но само за мейла, картата не ти я е запомнило.
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

А по принцип с карта може ли да се плаща?
Гледам има икона за виза в футъра?

През Skrill но ти им нямаш доверие .... иначе скрил акаунт може да си го заредиш с epay.bg по някакъв начин но аз в epay се локнах 2005 година (забравих си паролата а карта с която се бях регнал беше изтекла и сменена) и от тогава 9 години съм тръгнал да им ходя до офиса да си откюча акаунта :oops: затова незнам как точно се зарежда skrill с epay

по банка може... даже това е начина който предпочитам...

През PayPal трябва да можеш. Те имат опция за плащане с профил или чрез карта. Само трябва да прочетеш внимателно когато те прати на тяхната страница, понеже по помня какво пишеше точно.

тази опция не е отключена за Български бизнес акаунти в пейпал поне за последно като гледах (тоест има поле да въведеш данни за карта но мисля искаше юзер и парола и мейл да въведеш да ти направи акаунт) на американските фирми и англииските може и директно тези полета са опционални
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Евалата за добрата оферта. Много добра е. И за неразбралите, далаверата не е да дадеш 100% отстъпка, а дадеш максимално качество на символична цена. Не знам защо повечето хора тук свръзват далаверата с ниските цени. Видяхме един хостинг с ниски цени. :)

Според мен, гледайки параметрите, хостинг услугата е наистина идеална за малки, тръгващи сайтове - до доста сериозни, а после нагоре. Бих се възполвал, и ще следя темата с интерес. Пожелавам успех на админа ни. ;) И последно - имам голям опит с промо оферти и това, че нещо е на -90%, -100% не ме блазни лично мен. И аз съм взимал и после добре ми е излизало през носа.
 
От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

тази опция не е отключена за Български бизнес акаунти в пейпал поне за последно като гледах (тоест има поле да въведеш данни за карта но мисля искаше юзер и парола и мейл да въведеш да ти направи акаунт) на американските фирми и англииските може и директно тези полета са опционални


Хм... на моят акаунт става, още от преди имам един бутон за плащане генериран и си работи.
 
От: Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Евалата за добрата оферта. Много добра е. И за неразбралите, далаверата не е да дадеш 100% отстъпка, а дадеш максимално качество на символична цена. Не знам защо повечето хора тук свръзват далаверата с ниските цени. Видяхме един хостинг с ниски цени. :)

Според мен, гледайки параметрите, хостинг услугата е наистина идеална за малки, тръгващи сайтове - до доста сериозни, а после нагоре. Бих се възполвал, и ще следя темата с интерес. Пожелавам успех на админа ни. ;) И последно - имам голям опит с промо оферти и това, че нещо е на -90%, -100% не ме блазни лично мен. И аз съм взимал и после добре ми е излизало през носа.
Мдам много правилно казано. Това, че нещо е с 90% отстъпка не значи, че то е качествено и ще ви върши работа. Аз също не се интересувам от такива отстъпки освен ако не е за някой домейн :)
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Отиваш в Централата им на Иван Вазов (sf), идентифицираш се, говориш с админите и да ти пуснат акаунта. Да ти reset-нат паролата, сертификати и пр. Няма начин да не може да бъде „оправен“ ePay профил, вкл. дори и без отиване в Централата им, имат си телефонен оператор, имат всичко (това за картата, дали е изтекла или не, не играя никаква роля пък). Не си е работа да работиш с български клиенти, пък да изискваш интернационални методи (като главни, но и като ОСНОВНИ) разплащателни методи, БЕЗ да се предлагат локалните такива. Важи за всички страни принципно. Поне като има интернационални, нека и WebMoney / Yandex.Кинти да присъстват. Тях поне човек може с пари от джоба да отиде до CT и да ти ги зареди в ТВОЯ виртуален портфейл (без да си доставчик/партньор при това).

Отделно и при откл. eP профил вече ще може да се направи и бутонче за плащане директно с карта (без да си регистриран като търговец отново), стига да си получиш уникалния „идент. код“ и се даде на клиента, който си въвежда картовите детайли, да попълни този код също.

Има ужасно много хора с блокирани/задавани с банани/др. проблеми за вечни времена и в Skrill, и в PP. Това, че централата им е в София, абсолютно нищо не значи. Даже мога да напиша, че от ноември-декември чакам вест по даден ticket, няма отговор, а 2-3 пъти им писах. Все тая. В PP пък още по-зле. Too much hassle общо взето, при WebMoney поне си е по-добре + прием на няколко валути, кеф (+ NO chargebacks + опцията за плащане през терминал кеш + сигурно ще има и някаква опцията за интеграция на бутон също).

---

Колкото повече разплащателни възможности, толкова по-голям избор, толкова по-голямо облекчение за клиентите (толкова и повече плащания => profit in the end), които не желаят да си правят някъде регистрация, нямат карта (а могат да използват чужда или са под 18г. и въобще нямат), които искат да е максимално просто и изчистено, без hassles, без четения по форумите.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Това с кеш терминала е супер, в Казанлък имаме 3 на удобни места.
А таксите какво са ако се плаща през терминал.
 
Re: От: Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

@ VMiloykov ще те поразпитам тези дни за това че ми стана интересно - все пак смятам пейпал за не достъчно надежден за използване от бизнеса инструмент не може дадена ситуация да чакаш по 30 дни отговори и даже съпорта на инструмента да не си свършат работата като хората ами да седи наполовина (истинска история) като с конкуренцията от скрил направихме същото за 4 работни дни...

@ другите май точно в наш стил понатрупахме офтопик но поне разяснихме услугата каква е :)
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Взех един. След около 2 часа започвам да местя и ще дам отзиви, като стане работата.
 
Re: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

@ ¦•••SHERIFA•••¦ човек аз знам как да си го ресетна още от 2005 просто от тогава съм им тръгнал към офиса и не съм стигнал още, за 10 година може да си помисля... толкова ми е спешно (оказа се че и други потребители с реп паур над 200 са в същата също им е толкова спешено че си го ресетват от 6-7 години :))
-----

Иначе останаха 16 акаунта от мъниците
 
От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Т.е. да се разбира, че се няма „кяр“ от подобна „инвестиция“ в оправяне на най-големият български provider, при който дори и хора през банкоматите през B-Pay ще могат да ти плащат по КИН, хора с карти и без регистрацията, хора с eP профили също, хора без никакви профили през EasyPay хилядите офиси o,O. Учудващо е това. Виж този пост.

Аз ли нещо съм в грешка и трябва да има минимален, миниатюрен exposure или широк и мега огромен?
 
Re: От: 20 Броя Мини LiteSpeed планчета по €2.97

Т.е. да се разбира, че се няма „кяр“ от подобна „инвестиция“ в оправяне на най-големият български provider, при който дори и хора през банкоматите през B-Pay ще могат да ти плащат по КИН, хора с карти и без регистрацията, хора с eP профили също, хора без никакви профили през EasyPay хилядите офиси o,O. Учудващо е това. Виж този пост.

Аз ли нещо съм в грешка и трябва да има минимален, миниатюрен exposure или широк и мега огромен?

Аз пари не взимам с личния си акаунт..... и не ми е спешно да си го отключа....

а дали Блинки ще пусне еpay за Aдекс незнам... на мен нещо не ми харесват условията им и процедурите им

Адекс приема плащания по банка, и доколкото знам който има Еpay.бг му е безплатно да праща до ЦКБ така че реално има достъп до този провайдър индиректно

(по банка е платежния начин който предпочитам - чиста работа )

Който иска да плати по банка (може през ипей да преведе на IBAN) само трябва да пусне тикетче на съпорта да каже за да го активират ръчно
 

Горе