20$ за 20 дни-как

klikomaniqk

New Member
Трябва да искарам 20$ от интерет до края на месеца.може ли да ми кажете някой сайт за каквото и да е,но да е сигурно,че плащат?Разбрах,че има сайтове,които плащат,за да пишеш коментари.Може ли да ми дадете линк за такъв?
Благодаря предварително.
 
От: 20$ за 20 дни-как

кажи какво можеш да правиш - имаш ли добро ниво на английски за писане/пренаписване на статии
 
От: 20$ за 20 дни-как

английски не мога да кажа че знам,защото все още го уча,но мога да говоря.но за писане на статии мисля,че няма да се справя на английски.мога да превеждам от английски на български,а за пренаписване на статии също е вариянт.
 
Защо просто не помолиш някой приятел да ти услужи с $20? Защо точно $20, точно за 20 дни и точно от Интернет? В Интернет или развиваш постепенно бизнес или трябва да имаш добри познания в някаква област (програмиране, дизайн, писане и т.н.), за да изкараш $20 от летящ старт.
 
От: Re: 20$ за 20 дни-как

Защо просто не помолиш някой приятел да ти услужи с $20? Защо точно $20, точно за 20 дни и точно от Интернет? В Интернет или развиваш постепенно бизнес или трябва да имаш добри познания в някаква област (програмиране, дизайн, писане и т.н.), за да изкараш $20 от летящ старт.

Може да се е обзаложил с някого.. ;)
 
От: 20$ за 20 дни-как

просто ми трябват 20$ в paypal

Първо да питам, имаш ли въобще акаунт (щото може да си решил, че искаш да разполагаш с парите си онлайн, без дори да си се регнал там; просто питам, не се обиждай) ? Щото ако е за единична онлайн транзакция, по-добре помоли някой приятел да ти свърши работата.. инак трябва Visa Electron да си правиш, ..
 
От: 20$ за 20 дни-как

1. Приготвяш банкнота от $20.
2. Приготвяш банкнота от 10 лв.
3. Намираш наи-любезния ти съгражданин тук.
4. Водиш го в някое wi-fi кафе.
5. Подаваш му 20те долара.
6. Той ти праща $20 в Paypal.
7. Плащаш сметката с 10те лева.
 

Горе