20 позиции надолу в SERP

uliandim

Member
Здравейте, може ли някой да ми обясни как без да правиш нищо може да ти падне SERP-а с 20 позиции надолу. Преди 2 седмици бях на първа страница и тази седмица реших да проверя и гледам съм паднал на 30-то място...
 
От: 20 позиции надолу в SERP

uliandim => абе ти нямаше ли seo блог или поне да си писал статии за seo?
 
От: 20 позиции надолу в SERP

Това, че съм не означава, че съм защитен от всичко.. Просто това е много рязко падане в SERP-а и ми стана доста интересно къде съм сбъркал...
 
От: 20 позиции надолу в SERP

Това, че съм не означава, че съм защитен от всичко.. Просто това е много рязко падане в SERP-а и ми стана доста интересно къде съм сбъркал...

Не казвам, че си защитен от всичко, но имам предвид, че щом предлагаш материали за seo, то би трябвало да си компетентен по въпроса. ;)
И още нещо - я ми кажи като как ще ти отговорим на въпроса, след като не ти знаем нито сайта, нито ключовата дума, нищо: да гадаем ли?
Иначе това, че не правиш нищо по сайта не означава, че всичко ти е наред - може би Гугъл ти обхожда сайта по-рядко и когато е минал през сайта ти, е преценил, че вече не предлага качествено съдържание и те е свалил в серпа. Нещо, за което само ти си виновен.
Това, че не си писал от 20 дни в сайта не е оправдание!
 
От: 20 позиции надолу в SERP

Ами щом без да правиш нищо значи според мен е няква панда, пингвин или нещо подобно.
 

Горе