200 Показвания ( 200 клика )

Thebusiness

Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Значи купил съм си в този сайт http://www.booyaptc.com
200 банер показвания което ще рече че мога да сложа някакъв сайт

Title:
Target Url:
Banner Url:

и след това го зареждам с тези 200 показвания..
и след което ще се появи в листата на саита с baner ads
и вече всеки потребител които го види ще цъка на него ( на клик върху банер дава по 3 цента ) и така..

stats-a на сайта е

4,593 Members
New Today 13,287

които иска да рекламира или пък има още някакви въпроси да пише!
П.П тези 200показвания ще свършат за около 4-5 часа ама все пак...
 
аз съм се занимавал доста със такива сайтове и честно не можах да ти схвана идеята.Представям си на другите какво им е.Казваш че си купил 200.То за 200 незнам каква цена трябва да ти определят 0.00005$ може би??Щото реално 1000 посещения на сайта ми от такъв сайт струват 0.0002 .Повече ако искат тва са обирджий при положение че всичко идва от Китай,Индия,Иран и то дори не гледат хора ами си имат и цъкачки дето си оставят компа вкл цял ден и цъка вместо хората.. После даваш 50 гратис.Какво даваш?Говориш за банер импресии в следващия момент за посещения на сайта.Сайта твой ли е че даваш?Ако не значи си вземал някой пакет за 2-3$ със 1-2 милиона импресий и сякви боклуци да даваш 50 нещо нз.Абе оправи си поста направо темата за коша...Аз съм ги пробвал тези сайтове и то не кои ами най-добрите в бранша и от около 3 милиона импресий и около 2 милиона посещения на сайта които ги спрях вече от няма смисъл само импресийте вървят съм изкарал точно 0$ :) вложих 10 долара общо в няколко сайта...
 
и като влязат какво - ще излязат насекундата та да минат на следващия....
 
Значи когато се регнеш в този саит на всеки Клик на банер ти дава по 3 цента.. аз имам кредити и мога да го вкарам в списъка..и така когато някои кликне на този банер трябва да престои 25 секунди в него за да спечели 3то цента. След като ги спечели посетителя си остава в страницата се едно си е влязал нормално..
ако пожелае ще я затвори ако не ще си стои!
 
Последно редактирано:
Мога да ти кажа че е точно като бъкса.Бъксовете скрипта им е правен точно от този.И двете се водят PTC(paid to click).И да може да се направи автоцъкчка.Дори аз мога да я направя с моите елементарни знания.Става на php,javascript,java и още много езици да се направи и ти казвам че всички в този сайт са с цъкачки...200 човека към сайта..хм.. ми то това е НИЩО..От тези сайтове може да се печили само от CPM спонсори които са рядкост,пък и те да не ядат доматите с колците.Като видят какъв трафик пращаш смятай че са та баннали...
 

Горе