.

От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Нищо не е казвал, с добро почвал (rofl) , и сега си мисли, че голям маркетинг сме му правели,абе кондьо ти правиш ли разлика между антиреклама и антиреклама? Едно е да те знае цял интернет, че си прост и си пишеш сам от 3-4 акаунта, друго е да се прави качествена антиреклама чрез конкуренти. Я кажи какво спечели от цялата тая работа? Колко нови "члена" имаш във форума ( това в гъза ти го не броим нали) . Я кажи колко червени точки ми даде с хилядите ти акаунти? Обаче не важат, защото си кретен. Ти не беше ли тоя дето преди 1 месец каза, че нищо не разбира от seo, а днес казва че е СЕО ГУРО? Ти не проклинаше ли К. Томов да умре от рак? Недей се прави на много добър ся, ходи си в лудницата.



едит : ЕДИН ОТ ШИБАНИТЕ ТИ АКАУНТИ В КРЪЧМА ( ЖЕНСКИ АКАУНТ ) , Е С АВАТАР НА МОМИЧЕ, КОЕТО ПОЗНАВАМ ОТ БУРГАС, ТЪЙ ЧЕ НЕДЕЙ МИ ИЗЛИЗАЙ С ГЛУПОСТИТЕ, ЧЕ НЕ СИ ПРАВИШ САМ АКАУНТИ.
Както казах преди : единствените ти писачи във форума си ти и ботовете, които спамят, иначе добре си правиш лафче с твоите акаунти.

И тука се опита, ама нещо не стана да пишеш от няколко акаунта, че чак и конкурс си пусна? Ся тва кво е ? Шизофрения? Срам нямаш ли , не знам...
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Хвана гората май. Измъкна се като човек ял много боб нещо. :wink:
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Ааа егати такос нещо не бях виждал. Човек сам да си задава въпроси и да си отговаря, че и да спори със самия себе си. Тоя дали и си говори сам така както си пише?
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Кръчмарю... Налей от тешкото вино че ми дойдоха гости от...... :) за гурбекчийте..
Та кръчмарю да ти дам един съвет. Чети във форума, питай за нещо което не ти е ясно. Така ще се промени сегашното отношение и ще научиш много нови неща. ;)
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Обиждал си ама от мен да мине щом казваш, ще ти вервам. Нещо сканирано имах предвид, не ти ща личните данни. Мнението ми беше провокация, на която отговори почти както очаквах. Един съвет - не се подвеждай по ника ми за да съдиш за мен, просто на времето си имах разправия с капчата. И щом мислиш, че на 35г. да си детски учител е успех, радвам се за теб! :)
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

А лудия пак се появи.Сагата продължава:).
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Тикво, стига си писал километрични постове, че няма кой да ги чете, това не са ти часовете по философстване.
Научи се да си изразяваш мисълта кратко и ясно в няколко изречения.
 
От: От: Re: От: Re: От: Re: От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи

ОТДЕЛНО ТИ ПРЕДЛОЖИХ, АКО ИСКАШ ДА ОБЯВИШ НОВО ОПТИМИЗАТОРСКО СЪСТЕЗАНИЕ И ДА ВИДИМ ОТНОВО. МЪЖКАТА ДУМА СИ СЛАГАМ, ЧЕ ПАК ЩЕ УЧАСТВАМ И ТОЗИ ПЪТ ОЩЕ ПО-ДОБРЕ ЩЕ СЕ СПРАВЯ, ЗАЩОТО ВИДЯХ КОИ НЕЩА СА ПО-ДЕЙСТВАЩИ :)

Като си толкова отворен ще ти дам задание: Искам да изкараш какъвто си искаш сайт на позиция номер 1 в Google за думата "google". Давам ти един месец срок, т.е. до 24.12.2010. Наградата е по твой избор за резултата. Дори ще ти дам награда ако изобщо се вмъкнеш на първа страница - домейн инфо за цяла една година! + бонус ThinkFast Certified
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Tиква е мозъкът ти!

(Така достатъчно кратко и ясно ли е, според лаконичните* ти представи?)

--------
*Лаконичен - от Лакония. Там едно време са имали за идеал краткословието.


Не е нужно да си лаконичен, за да говориш ясно и разбираемо. Върни се в университета да те научат каква е разликата.
Сега ако може да систематизираш и романите от последните две страници, за да може да ти отговорим.
 
От: От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Между другото, когато получа отговор от Гугъл и, ако го получа ще ви кажа за линко-колелетата как ги имат като статус, за да си прецените стратегията.

Бро, престани да превеждаш на български термини, които са добили популярност на английски. Като ти чета нещата все едно работя на Win на български. OTM, линко-колелета ... на търкалета...
 
От: От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Бро, престани да превеждаш на български термини, които са добили популярност на английски. Като ти чета нещата все едно работя на Win на български. OTM, линко-колелета ... на търкалета...

Е защо така го спираш човека. Утре ще видиш otm.bg оптимизиран за ОТМ на първа позиция в Г. Нека поне и тукашното форумче да се ранкне за великите думички...
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Я дай снимка на жена си
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Абе тикво, слез на земята малко бе, какви състезания, какви 5 лв те гонят? Как си представяш, че ще седна 2 месеца да се състезавам с тебе и то за 130лв? Ми нали само времето, което ще загубим ще струва поне 10 пъти по толкова?

Прочел преди седмица в уикипедия за сео състезанията и вече раздава акъл. Пикльо с пикльо :) Ходи в някой форум за точки там да си мериш чурката с децата.
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

За сео-състезанията съм прочел по-отдавна, още когато започна Ботилията.

Тоест 2, 3 седмици ли колко са? Аз правя сайтове някъде от 97-8ма, пред тебе ли да се доказвам?
Ако ти е толкова мерак, ела в някоя реална ниша да си правим конкуренция и да покажеш какво можеш? Аз със сео не се занимавам, ама ти па хептем, така че няма проблеми.
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Айде и аз се включвам със 10 лева за 我 喜 欢 你 。 или wo xihuan ni :D
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Прав си е кръчмаря, на оптимизиран сайт е лесно да се вдига нагоре. Ей сега на оптимизирания предприемач ще му пусна една тема Google и след 3 дена ще съм преди Google по думата Google в Google.
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Твоя Г нещо не е наред или го четеш с главата надолу
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

по търсене на Google е същата работа.
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

Преди някой каза, че като напиша тука някоя дума и сравнително-паралелно си я пиша и в kry4ma.com, то думата нямало да се индексира там.

Няма такова нещо, може да не се индексира когато е цялата статия копирана, за дума изречение не е проблем. В повечето случаи Г си индексира дублираното съдържане, но не се ранква добре или изобщо. Аз имам сайтове с изцяло дублирано съдържание, които са си индексирани. Вече ако прекалиш много примерно както е при някои аутоблогове може да отнесеш шамарите на Гуглето. :)
 
От: Търся си добър оптимизатор, който да може да ми качи сайта на първа страничкa

нали добре е хахахах
 

Горе