2013г. за вас неуспешна ли е?

leonssss

Well-Known Member
Откакто почна все хубави неща ми се случват.Женката сакаше да ме остави-буф два шамара и влезе в строя веднага.2 започнати дела срещу мен и двете за кредитни измами от порядъка на 15-34лв останали неплатени към един мноо стар и хубав оператор.Буф и тех в 6 глуха - оти се позовавам на давност.Продажбите на мебели драстично намаляха от както жълтите започнаха да внасят некачествени стоки,но евтини.1 дългогодишен проект се разби на пух и прах след едногодишно сео мео ровичкане.Таз година една странична женка не съм
опраил,камо ли мъж.Сега ми се натресе и този уж платен ,но не пуснат хостинг.БОЙКО къде си оправи таз държава и всичко в нея.А за вас как е тази година завършваща на 2013 ) убаво число некои им върви на него:)


пс.А между другото след колко дена ще падне правителството се пита в задачата.
 
От: 2013г. за вас неуспешна ли е?

Що не си пишеш от основния профил? :evil:
 
От: 2013г. за вас неуспешна ли е?

Феноменална година! Вече имаме 3 правилтества за половин година, а икономиката остава все така стабилна, че дори прави и 1% ръст! :) Както се говори за 5 правителства общо до края на 2013, може и да чукенм ръст от 5% :D
 
От: 2013г. за вас неуспешна ли е?

Феноменална година! Вече имаме 3 правилтества за половин година, а икономиката остава все така стабилна, че дори прави и 1% ръст! :) Както се говори за 5 правителства общо до края на 2013, може и да чукенм ръст от 5% :D
Хахахаха, това беше добре казано.:lol:
На мен ми пише в зодията, че след 20-и юни шъ съ оправя, но датата вече мина, а оправия няма.:)
Нищо де, аз все си чакам, може пък да са объркали месеца или пък годината...:):shock:


П.П. Сложих ти положително репче за крилата фраза, но защо не излиза в профила ти???
 
От: 2013г. за вас неуспешна ли е?

:D Благодаря ти! Незнам защо не излиза, регистрирах се сутринта и още се оглеждам като гърмян заек за опции, функции и други чалъми... :)
 
От: 2013г. за вас неуспешна ли е?

.............................
 
Последно редактирано:

Горе