20M алекса ранг на чисто нов сайт?

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Интересно ми е аз ли бъркам или някакво чудо се е случило, но глобалният алекса ранг на сайта ми, който създадох преди седмица и няколко дни е 20 милиона, което не знам дали е много, защото изобщо не се занимавам с Алекса. http://www.alexa.com/siteinfo/innvos.net
Та това много или малко ли е и нормално ли е?
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

и аз не знам дали е много или малко, но мой сайт на 2 месеца е 4 милиона, а сайт който беше там пък е паднал с 11 милиона
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

Алекса мери трафик , не колко е нов или стар сайта. Имаш трафик , вървиш нагоре.
Имаш предвид "надолу".
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

cross - нали предлагаш одит на сайт и разни други чудесии, а не знаеш какво е това Alexa?
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

cross - нали предлагаш одит на сайт и разни други чудесии, а не знаеш какво е това Alexa?

Моят одит е свързан с това да се подобри класирането в SERP-a, а не към това как се използва Алекса.
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

Моят одит е свързан с това да се подобри класирането в SERP-a, а не към това как се използва Алекса.

Идва клиент при теб и ти казва: "Искам да ми подобриш Alexa-та". И ти какво?
 
От: 20M алекса ранг на чисто нов сайт?

"Доста често ни се налага да тестваме най-различни теми и/или плъгини. Не сме сигурни дали ще свършат работа и не ни се дават излишни пари за лицен – разбираемо" Без да се обиждаш,но само като прочетох това изречение и веднага категоризирах твоя сайт като пишман предмриемачески.
 

Горе