[23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Borisov

Active Member
Здравейте колеги,


Една бърза промоцийка по случай завръщането ми онлайн.

Godaddy предлагат следната промоция:

Да си закупите 5 или повече .info домейна, като ще заплатите само по $0,49 на бройка + $0,18 ICCAN такса, като таксата отново е за всеки домейн.

Иначе казано всеки от домейните ви излиза по $0,67.


Кода е:
Код:
gda1256
Прилага се след като имате в кошницата поне 5 .info домейна.

А за по мързеливите, ето и директен URL адрес, чрез който няма нужда да пишете никакви кодове, защото са предварително активирани:
Код:
http://www.godaddy.com/?isc=gda1256
Надявам се промоцията да ви хареса.

С пожелание за весели празници,
Борисов

П.П. Можете да плащате с PayPal!
П.П.2 Ако добавите 6 домейн (например .com/.net/.org) получавате БЕЗПЛАТНО WHOIS Privacy за ВСИЧКИ ДОМЕЙНИ! Тоест за $13.52 получавате 6 домейна + Безплатно Whois privacy за 1 година!
П.П.3 Можете да получите безплатно whois privacy и само на 5-те .info домейна, като тогава сметката ви ще бъде само $3.35
10rod5g.png

 
Последно редактирано:
От: От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Случайно знаеш ли до кога е тази оферта :)

Здравей,

За съжаление, този път не е посочено в условията им :)....

SPECIAL OFFER! Register 5 or more new .INFO domains for just $0.49* each! (first year registrations)


*Plus ICANN fee of 18 cents per domain year.

Your discount will be applied in your shopping cart.​

Поздрави,
Борисов
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Отлична промоция - тъкмо навреме да си подаря малко нови домейнчета за Коледа!

Борисов, репичка от мен!
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Нямаш спирка човече. Благодаря !
Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Отлична промоция - тъкмо навреме да си подаря малко нови домейнчета за Коледа!

Борисов, репичка от мен!

Нямаш спирка човече. Благодаря !
Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn.

Радвам се, че сте се възползвали момчета!

Няма по-хубав начин от този сам да си направиш подарък :)

Весело посрещане на празника на всички!
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Cart Subtotal $12.06 за 17 домейна иихааа

сега остана "лесната" част - да ги натъпча със съдържание, да им направя малко сео, да ги ранкна и да проверя дали гениалната ми бизнес идея, заради която ги взех, действително ще проработи

Благодаря на Борисов за хубавата информация
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

... 17 домейна иихааа

сега остана "лесната" част - да ги натъпча със съдържание, да им направя малко сео, ...
Взех 6 парчета за 6 лева. Тъкмо свърших сетването на 4-тия барабар с малко начално сео. Вече изнемогвам. Ти 17 не знам как ще ги гласиш.. :shock:
 
С wp3 multi-site option бързо става, и кат си купи 100-тина артикълс за няколко часа е готов :)
 
От: От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Взех 6 парчета за 6 лева. Тъкмо свърших сетването на 4-тия барабар с малко начално сео. Вече изнемогвам. Ти 17 не знам как ще ги гласиш.. :shock:

ееех, по-рано да бях прочел - пустата ми алчност, взех още 28
 
От: Re: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

С wp3 multi-site option бързо става, и кат си купи 100-тина артикълс за няколко часа е готов :)
Аз щях точно мултисайт аутоблогове да правя, ама вече няколко дни чакам някой да пусне оферта за еднодоларови .ком-ове, ама няма... Затуй зех инфотата и все някак трябва да ги оползотворя сега :(

ПС: голяма скръндза съм станал по отношение на домейни откак Борисов ни разглези...
 
От: Re: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Аз щях точно мултисайт аутоблогове да правя, ама вече няколко дни чакам някой да пусне оферта за еднодоларови .ком-ове, ама няма... Затуй зех инфотата и все някак трябва да ги оползотворя сега :(

ПС: голяма скръндза съм станал по отношение на домейни откак Борисов ни разглези...

Има има еднодоларови,още снощи щях да споделя промо кода за COM,NET и ORG по 0.89$ излизат по 1.07$ c ICANN.
На както се казва покрай сухото гори и мокрото.
1во,тази оферта за 5те плюс инфота от таткото я пуснах аз още на 21ви цък 2 дена преди господин Борисов.
И за благодарност бях награден със червени точки.
И за капак,вчера след като пуснах офертата за 70% намаление на ICN тук,получих нова порция черешки.
Както и да е сега да се върна на еднодоларовите има ги разтърсете се.
Едно леко коледно жокерче ще ви дам в името на регистратора има цифри.
Весела Коледа!!!
 
От: От: Re: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Има има еднодоларови,още снощи щях да споделя промо кода за COM,NET и ORG по 0.89$ излизат по 1.07$ c ICANN.
На както се казва покрай сухото гори и мокрото.
1во,тази оферта за 5те плюс инфота от таткото я пуснах аз още на 21ви цък 2 дена преди господин Борисов.
И за благодарност бях награден със червени точки.
И за капак,вчера след като пуснах офертата за 70% намаление на ICN тук,получих нова порция черешки.
Както и да е сега да се върна на еднодоларовите има ги разтърсете се.
Едно леко коледно жокерче ще ви дам в името на регистратора има цифри.
Весела Коледа!!!

2fast4you, трябваше да се обадиш, че си пуснал вече промоцията още на 1-вата страница, за да може да бъде оставена твоята тема.

На всичко отгоре, не разбирам защо са ти дали "черешки", но аз смятам да ти дам 1 голяма зелена РЯПА :)


Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: От: Re: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

2fast4you, трябваше да се обадиш, че си пуснал вече промоцията още на 1-вата страница, за да може да бъде оставена твоята тема.

На всичко отгоре, не разбирам защо са ти дали "черешки", но аз смятам да ти дам 1 голяма зелена РЯПА :)


Поздрави,
Борисов

Проблема не ми е твоята тема,нито черешките и репичките,даже доскоро се чудех що за животно е това РЕП и питах в някоя от темите.
Изобщо нямам никакъв проблем просто принцип то това не е нормално.
Извън всякаква логика е някой да отнася червени точки за това че се е е опитал да бъде полезен и да сподели някое кодче или оферта.
Аз разбирам да права някаква реклама на някой но не нищо не печеля просто споделям информацията която достига до мен.
Ето и потвърждение че не рекламирам никой защото офертите са от съвсем различни компании и не съм поставил нито един афф линк:
безплатни домейни .eu от Superhosting.bg
домейни .com по $1.95
хостинг за $5.95
Домейни по 4.95 $ за com,net,org
Коледни промоции от ICN
Коледна промоция хостинг с отстъпка 50% и безплатен домейн
35% намаление + free lifetime домейна
Безплатни домейни с разширение .EU от ICN.Bg
Намаление 70% на всички хостинг услуги от ICN
5 или повече. INFO домейни само за 0,49 долара всеки!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

оууу

кой ти дал червено бре...
как ще дадеш линк за евтини домейни и червено ?
изруди пусни тема с код и имаш и от мене зелено
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

Малко офф (за което се извинявам), но някой може ли да сподели къде хоствате такъв голям брой сайтове? Мисълта ми е, търсите ли различни хостинг компании (за да имат различно IP сайтовете) или това, че са с еднакво IP не е проблем?
 
От: [23.12.2010]Вземи 5+ .info за $0.49 бройката!

като са в различни ниши и не линкват помежду си какво значение има, че са с едно ИП? За сателитки хостинги си има безплатни
 

Горе