"24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Test

Well-Known Member
Според хостинг компании през магазините за онлайн търговия минава оборот от 5 млрд. лв. Това означава, че укритите данъци са поне 500 млн. лева.
Източник

Тези хора не са наред. Интересно как са стигнали до тези цифри.
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Източник

Тези хора не са наред.

Точно така, тези хора не са наред, вече е крайно време да се сложат край на измамите с фалшивите онлайн магазини и разните тарикати.
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Точно така, тези хора не са наред, вече е крайно време да се сложат край на измамите с фалшивите онлайн магазини и разните тарикати.

ЩО? Тия дето легално ОГРАБВАТ хората няма да изброявам, но 100% ще се сетите 20 ОГРОМНИ Фирми веднага (не искам да ме викат пак в съда за клевета за това ще премълча)
Та каква вина имат малките търговци, които едва смогват да поръчат за 100$ стока от китай та да избутат месеца? С какво са по-лоши от тия дето им задържат контейнери за по 200 000$ по митниците щото са "Орижинални минтета"

Не съм съгласен! ЗА УКРИВАНЕТО НА ДАНЪЦИ ще дам пак пример със скромните хорица поръчали месечно стока за 100$ платили 100 лева за реклама и искарали 500 лева общо? Какво укриват те? Та то разхода им е, колкото печалбата понякога не я и избиват бил съм на това положение така че не може да ме успори никой!

А колко пари укриват тея големите? Колко ограбват? Кого ще погнат? ЩЕ погнат някой, който няма пари да им е*е майката и да им скрие шапките ;) ЩЕ погнат некой скромна душа с 200 лева месечни приходи и ще му нацепят едни актове и закво? За да си запишат рапорта, че са си свършили работата?

Укриват се 500 милярда може би, а не 500М и то не от малките хора дето нямат пари за фирма, че ги наричате мошеници :)
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

ЩО? Тия дето легално ОГРАБВАТ хората няма да изброявам, но 100% ще се сетите 20 ОГРОМНИ Фирми веднага (не искам да ме викат пак в съда за клевета за това ще премълча)

Разбира се, и те не трябва да бъдат пропуснати.
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Разбира се, и те не трябва да бъдат пропуснати.

За тях съм съгласен, защото те се хранят от нас!
Извинявай не съм искал да те нападам просто ме е яд, че пак ще го отнесат хорица дето едва връзват двата края, защото тия нинджи отгоре могат да си позволят само тях да закачат....
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Източник

Тези хора не са наред. Интересно как са стигнали до тези цифри.
Не четеш ли, имат някакви специални програмки с които засичат дори поръчките, които получаваш по телефона :lol:
 
От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

За тях съм съгласен, защото те се хранят от нас!
Извинявай не съм искал да те нападам просто ме е яд, че пак ще го отнесат хорица дето едва връзват двата края, защото тия нинджи отгоре могат да си позволят само тях да закачат....

Не се изразих правилно, винаги е имало сива икономика и хората да изкарват нещо странично, но имам предвид другите тарикати, които лъжат безогледно наред.
 
Re: От: "24 часа": Онлайн търговци крият 500 млн. лв. данъци

Не четеш ли, имат някакви специални програмки с които засичат дори поръчките, които получаваш по телефона :lol:

Я видя ли верото до монитора?
 

Горе