250000 pounds for nothing

harkon

New Member
днес получих следното писмо, така че ако на някой не му достигат 250000 лири да пише на посочения адрес :)

Microsoft has awarded you the sum of 250,000pounds in the microsoft award please for claim your name country sex age telephone email: [email protected]

regard
Mr. P. Griffin
Co-ordinator
---------------------------------------------------------------------------------------
Моля не местете темата по други раздели. Кофата ви е с най-добра посещаемост!
 
Последно редактирано:
От: 250000 pounds for nothing

тва ако не е peter griffin oт family guyyyyyyy.... ahhah rofl
 
От: 250000 pounds for nothing

Побързай докато не са прочели и други предприемачи офертата. Само първия предприемач ще вземе парите!
 
От: 250000 pounds for nothing

Това ако не е някоя измишлиотина
Не е , аз съм първия забогатял!

Та преди време може би около 5 години, жената получила подобно писмо.Обажда се и започва да разправя как сме щели да вземем примерно 100 000 $, спокойно и обяснявам, че тогава няма да си карам фиат, а ще скоча на ферари, само да вземе парите :) Обясних и ква е работата, но се забавлявах на реакцията и :)
 
От: 250000 pounds for nothing

Барман, една наливна бира! :D

Тъй като виждам, че приятно си чешете езиците тук, ще наричам тази тема "кръчмата" :D - място за разтоварване от тежкия ден и многото работа :wink: Чак се изкушавам да дойда малко да разпусна, обаче в момента не мисля за това.
 
От: От: 250000 pounds for nothing

pesho 92 ще черпи - в него са парите

Немаш проблеми, батка.. Дори съм готов да ти дам около 5-10 % от печалбата, щото си ми симпатичен, само трябва да ми пратиш всичките си данни: name country sex age telephone email, а и разбира се подробно описание на физическата си външност, номера на кредитната карта да не пропуснеш, ей! :D ..Incidentally, прати ми и пинчето си на лично..
 
От: От: От: От: 250000 pounds for nothing

Ако може и PUK кодовете :D

Аз имах предвид 4-цифрената комбинация, даваща достъп до ресурсите на въпросната банкова сметка (адреса естествено ще ползвам, за да локализирам лицето и съответно му отнема кредитната карта), но благодаря, че ме подсети и за телефонния PIN, съответно PUK и "етсетерски" кодове; тях м/у другото още не съм измислил как да употребя :D .

P.S. Издадох някои фирмени тайни, ама кат гледам @harkon и без т'ва не следи темата, тъй че определено ми е в кърпа вързан..
 
От: От: От: От: От: 250000 pounds for nothing

Аз имах предвид 4-цифрената комбинация, даваща достъп до ресурсите на въпросната банкова сметка (адреса естествено ще ползвам, за да локализирам лицето и съответно му отнема кредитната карта), но благодаря, че ме подсети и за телефонния PIN, съответно PUK и "етсетерски" кодове; тях м/у другото още не съм измислил как да употребя :D .

P.S. Издадох някои фирмени тайни, ама кат гледам @harkon и без т'ва не следи темата, тъй че определено ми е в кърпа вързан..

Всичко се записва, документира и публикува...
 
От: От: От: От: От: От: 250000 pounds for nothing

Всичко се записва, документира и публикува...

Един беше споменал за програма, която брои кликванията с мишката и броя натиснати клавиши :D
 

Горе