27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

помислих че интернета ми се е прецакал и звънях да им кажа че има проблем и ми казаха че проблема е в сървъра на фейсбук
:D:D:D:D:D:D:D
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Съобщиха ли вече дали има жертви??? :lol:
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Не се моткайте, ами пускайте публикациите. Кво сте се разписали тука :twisted:
Днес ще има висок рийч заради рекламата наречена "падна ми сървъра" :)
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Не се моткайте, ами пускайте публикациите. Кво сте се разписали тука :twisted:
Днес ще има висок рийч заради рекламата наречена "падна ми сървъра" :)

Чудесен съвет , но дали някой е чул за хвърлил се янки от терасата :)
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

И последно каква е причината - ураган, боко, марк, извънземни..:)
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

И последно каква е причината - ураган, боко, марк, извънземни..:)

Ако може да се вярва на ДИР - Хакери ударили Facebook и Instagram даже пиши коя точно е групата
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Чак пък ударили. Като анонимните, били хакери ама друг път. Досват някой сайт да падне и после се пишат хахори.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Чак пък ударили. Като анонимните, били хакери ама друг път. Досват някой сайт да падне и после се пишат хахори.


нормално е да преувеличават и мен като ме видят в колата с две яки мацки си мислят, че правя тройка но за жалост истината е друга :(
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Те добре , че не преувеличават когато се возиш с двама мъже :-o :lol:
нормално е да преувеличават и мен като ме видят в колата с две яки мацки си мислят, че правя тройка но за жалост истината е друга :(
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

„По-рано днес много хора имаха проблем с достъпа до Facebook и Instagram”, посочва в изявление компанията в имейл до CNBC. В него се посочва, че не става дума за външна атака, а от промяна, извършена от самата социална мрежа, която е засегнала системите ѝ.

„Реагирахме бързо, за да решим проблема, и двете услуги са върнати на 100% за всички“, допълват от Facebook.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Колко е зависим света от тая мрежа ... за минути всички медии гръмнаха, някъде може и извънредни новини да е имало.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

Представи си, какво ще стане, ако гугъл падне за толкова време :D
Колко е зависим света от тая мрежа ... за минути всички медии гръмнаха, някъде може и извънредни новини да е имало.
 
От: 27.01.2015 - Facebook не е достъпен?

По този въпрос с бъга на фейсбук,от снощи около 1-2часа,се опитвам да си направя 2-ри профил в фейсбук(служебен),но не ме пуска-дава надпис-вашата заявка не може да бъде обработена.С нов мейл,и други данни,но не ме пуска и до днес следобяд.Дали се дължи на това или има друг проблем.Някой по наясно.Влизах през няколко браузъра,през таблета с мобилния интернет и не и не.Да нямат някаква нова политика,и възможно ли е заради IP-to.
 

Горе