2bux.com - Знам че не ми вярвате, но ви моля за услуга!

eltanculo

New Member
Първо здравейте на всички. Искам да ви помоля за нещо въпреки, че знам че не ми вярвате! :(

Така нека да започна ... има един сайт, който отваря врати на 1 Февруари и плащат по 2 долара за реферал. Рефералът трябва да е активен, т.е. трябва да направите по 1 долар, и тогава ще ми дадът бонуса от 2 долара. Сайта е подобие на bux.to. Пак ви казвам знам, че не ми вярвате , но искрено ви моля да ми направие услуга. На ден ще има по 20 реклами значи за 5 дена ( от 1 до 5 февруари ) ще ми помогнете. Няма да ви отнеме повече от 10 минути на ден. След като се регистрирате и м истанере реферал на 1 февруари ще се появи линк "Surf ads". Там ще са рекламите. Давате на всяка реклама и я оставяте 30 секунди да изтече времето. И така с другите.

Код:
 [url]http://2bux.com/?r=eltanculo[/url]

Това е сайта. Много ви моля направете ми таза услуга. След като направите 1 долар ... може да забравите за сайта ... но ви умолявам, направете това за мен.

Ако имате въпроси с удоволствие, ще ви отговоря.
 
Я се появи я не и тези като алгоко ще съберът информация и ще клоузнат

В краина сметка и тук модела за печалби куца като при алгоко бъксто и тнт

Аз като ркламодател искам да показвам повече реклама и по-евтино а не да имам малко но скъпа реклама и тези които я гледат да са ограничени колко пъти да я видят.... Отделно не бих похарчил $1 за 5 дни по 20 показвания на реклама (даже повече трябва да похарча за да може да се спечели и прогрмата)... от там нататък си прави изводите....

ето как може да изкараш $10 за няколко часа без да се занимаваш със съмнителни програми ами с честен труд :)

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2804
 
ОФ тоя форум почна да става некфо блато, от безполезни и глупави теми. Ако бях на администраторите щях да съм заключил и изтрил темата. Форума почва да се пълни непрестанно с глупости.
 
memorex каза:
ОФ тоя форум почна да става некфо блато, от безполезни и глупави теми. Ако бях на администраторите щях да съм заключил и изтрил темата. Форума почва да се пълни непрестанно с глупости.
Бате, това е - голям форум. Много теми. Не всечки ще са по вкуса на отделният потребител, но като контент - знаеш че това е ценно. Съвета ми е да си отсяваш добрите теми и така да извличаш най-интересното и важно за себе си. :wink: Поне аз така правя. И където се иска коментари - се дават.
 
Blinky каза:
memorex каза:
ОФ тоя форум почна да става некфо блато, от безполезни и глупави теми. Ако бях на администраторите щях да съм заключил и изтрил темата. Форума почва да се пълни непрестанно с глупости.
Бате, това е - голям форум. Много теми. Не всечки ще са по вкуса на отделният потребител, но като контент - знаеш че това е ценно. Съвета ми е да си отсяваш добрите теми и така да извличаш най-интересното и важно за себе си. :wink: Поне аз така правя. И където се иска коментари - се дават.
Ама батиното(не искам да прозвучи заяждащо се, така си говоря) сещаш ли се че ми е малко трудно да прегледам 10 теми, които са напълно ненужни за всеки, и в същото време да не намеря и 1 полезна тема.
 
Да, прави си. Но ще видиш при 2 000 души каква ще е концентрацията на полезни/неполезни теми. А и тук политиката е много по свободна, в смисъл всеки е равен и пише за това което го влече <но трябва да си оцели секцията>, а всеки друг си извлича най-полезното от нея.

Виж какво направишме, нацакахме темата на eltanculo, бате сори. :wink:
 
еми да се сложи една секция само за такива програми поне да знам каде да не влизам :)
 
memorex каза:
ОФ тоя форум почна да става некфо блато, от безполезни и глупави теми. Ако бях на администраторите щях да съм заключил и изтрил темата. Форума почва да се пълни непрестанно с глупости.

бате, и аз съм на същото мнение но е трудно вече да се отсява материала, форумът доста нарастна. Аз да ти кажа си набелязах някои секции и само там чета, в останалите 90% е ненужно инфо поне за мен. Така че послушай съвета на blinky и си подбери полезното за теб, то е ясно вече че при този обем не всичко ще се чете занапред ...
 

Горе