31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

mymall

New Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Здравейте,

разполагам с ваучери за Фейсбук за стари акаунти.
Ваучерите имат големина 31$. Могат да бъдат използвани за стари акаунти.
Не е проблем ако преди това в акаунта има използван друг ваучер. Например от 25$ или от 50$ или и двата заедно, може да бъде добавен и този от 31$!!!

31$ ваучер за СТАРИ акаунти - 4$
25$ ваучер за СТАРИ акаунти - 3$
50$ ваучер за НОВИ акаунти - 5$

В един акаунт могат да бъдат добавени всички видове ваучери, но само по 1 път от вид!

Или иначе казано за 12$ получавате реклама за 106$ във Фейсбук!

За контакти:
Скайп: adwords.voucher
Имейл: [email protected]
Тук на ЛС
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Ревюта има ли?

Може ли да се използва този ваучер в акаунт, който беше ползвал от онези 25$(безплатните дето бяха) ?
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Какви са тези по $31, че нещо няма инфо в нета и няма други да продават от тях?

А защо трябва да има? Ваучери като ваучери... Аз имам такива при това не от mymall, така че не е като никой друг да не ги продава...
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Какви са тези по $31, че нещо няма инфо в нета и няма други да продават от тях?

Информация за тях може би няма все още, защото са ново явление. :)

Ревюта има ли?

Може ли да се използва този ваучер в акаунт, който беше ползвал от онези 25$(безплатните дето бяха) ?

Ревюта за момента няма предвидени. Ще помисля над това
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Ревюта за момента няма предвидени. Ще помисля над това
Ок, но пак да питам, може ли да се използват тези 2та ваучера в акаунт, в който преди време е използвам онзи от 25$ ?
Защото имаше едни безплатни там, и бях ползвал такъв..
И въпроса ми е дали мога да ги ползвам върху този акаунт.

Поздрави,
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Ок, но пак да питам, може ли да се използват тези 2та ваучера в акаунт, в който преди време е използвам онзи от 25$ ?
Защото имаше едни безплатни там, и бях ползвал такъв..
И въпроса ми е дали мога да ги ползвам върху този акаунт.

Поздрави,

В акаунта си най-вероятно ще можеш да използваш само тези от 31$. Тези от по 50$ са за НОВИ акаунти.

Този ваучер, който си заредил от 25$ за нови акаунти ли е бил само или не знаеш ?
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Дай малко надолу с цените и съм ти клиент...и друг тук във форума продава за стари акаунти от25 долара ваучери на по атрактивни цени, спечели ме като твой клиент.
 
От: От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Дай малко надолу с цените и съм ти клиент...и друг тук във форума продава за стари акаунти от25 долара ваучери на по атрактивни цени, спечели ме като твой клиент.

Няма проблем, цената може да се смъкне ако се вземат количества. Говоря за 30+ бройки. Тогава можем да говорим за друга цена!

Поздрави!
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Здравей писах ти на лично не знам дали си го получил
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

В акаунта си най-вероятно ще можеш да използваш само тези от 31$. Тези от по 50$ са за НОВИ акаунти.

Този ваучер, който си заредил от 25$ за нови акаунти ли е бил само или не знаеш ?

mymall, той пита дали може да си използва 31$ ваучер като преди това е използвал 50$+25$.

Симеон направо аз мога да ти отговоря: Да може да го използваш върху такъв акаунт.
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

В акаунта си най-вероятно ще можеш да използваш само тези от 31$. Тези от по 50$ са за НОВИ акаунти.

Този ваучер, който си заредил от 25$ за нови акаунти ли е бил само или не знаеш ?
В онзи акаунт бях използвал на времето 1 ваучер от 50$ (за нови клиент)
След това Ноември месец излезе онова с 25$ долара.. тогава активирах 1 от там и това беше..
Други не съм ползвал.

Ставаше въпрос, дали ако взема този от 25$ + този от 31$ ще може пак да ги сложа в този акаунт.
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Какво стана е братче? Цял ден чакам тоя ваучер ...
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Какво стана е братче? Цял ден чакам тоя ваучер ...

Пуснах ти едно съобщение в скайп, но явно не си онлайн. Количествата свършиха много бързо и чакам да пристигнат новите бройки.
 
От: 31$ Ваучери за СТАРИ Facebook акаунти.

Да, ставаше въпрос за тези от по 31$. От другите варианти имам винаги налични, но вече имам и от тези от по 31$
 

Горе