350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Тая досада не заслужава демократично отношение. Отдавна е време за банан!


Зелено!

Е па само на еконта ги дайте и утре сутринта са ви по местата из цяла България, кво остава за измама за няколко милиона, да не кажа милиарда.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Дано ГЕРБ утре спечелят, та да умрете от яд. Искрено се надявам да има и протести и тогава да излезем всички гербаджии, да видите 2 милиона гербери как се успокояват. Цяла България ще блокираме, а вие ще се чудите как хората обичат ГЕРБ. Еми утре ще ви се изясни ;).

Приятелю нали се сещаш, че утре вечер, като кажат, че герб е спечелил хората, ще излязат от ново и за втори път бочко, ще трябва да се отказва. Стискат кокала защото, ай не са влезли, ай им е паднал имунитета ..
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

легитимираш го като не гласуваш, иди и гласувай ако щеш с хиксче на онче бонце но гласувай. те всички искат точнот това - да ни откажат да глясуваме защото колкото по малко хора гласуват толкова по лесно ни манипулират и става още по мръсн овсеки път. единствено високата избирателна активност ни гарантира че нещата анякога ще се оправят
Каква е разликата дали спечелилата партия/коалиция ще управлява с 2 млн. гласа от 4 млн или 3 млн. от 6 млн. гласували - и двата случая тя ще управлява...
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

И след първите страсти и емоции, май излезе много интересно но вече бяха пуснали лайната - всичко яко се дирежира за една голяма партия и се злепоставя друга осрала се - след всичко още някой мисли ли си, че протестите преди 3 месеца не бяха силно дирижирани? Не знам колеги, но не искам си представя какво ще ни чака за напред, сигурен съм обаче, че новото правителство/коалиция ще има мнооого кратък политически живот!!!

Някъв голям цирк става - режисурата е на ниво. Обаче ми се губи целта все още.

Щото всичко това ще доведе до политическа нестабилност. А тя води след себе си свиване на икономиката, което пък води до поредното обедняване на населението. Въпросът е защо и кой иска да продължим да сме бедни?

Надявам се, че никой не си мисли, че едно програмно правителство съставено от експерти ще "оправи" нещата за 1-2 години. Или правителство на БСП или пък на ГЕРБ. Тази година вече е загубена в стоене на едно място.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Голям цирк:

http://www.dnevnik.bg/izbori2013/20...bshtestvenata_poruchka_brakuvanite_bjuletini/

Според тази информация и това което прочетох в документа: 10% е заложения законно брак, който печатницата трябва да съхранява....

Нещата загрубяват доста :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Дано ГЕРБ утре спечелят, та да умрете от яд. Искрено се надявам да има и протести и тогава да излезем всички гербаджии, да видите 2 милиона гербери как се успокояват. Цяла България ще блокираме, а вие ще се чудите как хората обичат ГЕРБ. Еми утре ще ви се изясни ;).


Личи си, че си от тях. Като ти прочете някой злобния коментар, направо ще му стане ясно как си счупил тъпомера. А нали се сещаш, че протестите ще избухнат точно ако те спечелят- малоумниците от ГЕРБ. Така че не се изказвай неподготвен
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз спирам да пиша по темата докато не минат изборите, на колегите тука пожелавам да забогатеят много при новото управление БСП + ДПС, вие си го пожелахте !!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"в документа: 10% е заложения законно брак"

И къде го прочете това, че не разбрах.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

М/у другото сега се сетих още нещо.

За да стане фалшификацията - на вас ви требе същата бюлетина за същия избирателен район със същите партии и същите имена. Щото на някои места някои партии ги няма. Пък и мисля вътре пише имената на първите няколко от листите или нещо такова.

Което прави логистиката доста сложна, но не и невъзможна. Демек един кашон отива за Видин, друг за Плевен, трети за Варна. ;)


Т.е. както ЦИК ги разпределя, така и вие трябва да ги разпределите. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Според мен най-вероятният вариант е, че не са били предназначени за фалшифициране на вота, но както каза Кулайс сами си вкараха автогол като дават поръчките на свои хора(жалко, че още не мога да му дам авторитет). Дето се вика всичко се връща! :)

Друг възможен вариант е да се подмени вота от чужбина там мисля, че ще е по-лесно.

Трети вариант за който никой не се сети е подменяне на бюлетините ама не на ГРОБ, а на БСП и ДПС. След края на изборния ден на ГРОБ ако не им изнася резултата подменят част от бюлетините(може и да не са баш 350к просто са напечатал повечко да имат) и искат повторно преброяване. Техните ще са ОК, но конкуренцията ще го издуха яко с невалидни фалшиви бюлетини.:D
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Някъв голям цирк става - режисурата е на ниво. Обаче ми се губи целта все още.

Щото всичко това ще доведе до политическа нестабилност. А тя води след себе си свиване на икономиката, което пък води до поредното обедняване на населението. Въпросът е защо и кой иска да продължим да сме бедни?

Надявам се, че никой не си мисли, че едно програмно правителство съставено от експерти ще "оправи" нещата за 1-2 години. Или правителство на БСП или пък на ГЕРБ. Тази година вече е загубена в стоене на едно място.

Нали си видял доста, а не се сещаш - давам ти жокерите проваленият рефендум на една партия, интересите на една страна за създаване на АЕЦ, комисионните дадени на същата партия, думите казани от същата партия ако са на власт ще има хиксовия АЕЦ и сега на-важния жокер, всичко кога започна?

А иначе при мътни води се създават най-големите възможности, а народа .... Народа какво е това? На някой политик пука ли му за народа? Ние винаги го духаме, важни са партийните им интереси.
Да но почвате разбирате, защо за мен пазара е над държавната политика и че само като е малка държавността и голям пазар то именно пазара ще мисли за народа, тогава ще сме богати.

Иначе като си беден си лесно манипулируем. Само едно ми е чудно, някой от левите задавал ли си е въпроса, че преди 8 години БГ беше в ранните етапи на икономически растеж наляха се огромни пари за да си купим западни стоки, като тези пари трябва се връщат е времето на връщане настъпи и за жалост сега сме в икономически спад и няма ощя ясни перспективи къде е евентуалното дъно и колко време ще има възстановяване преди новия растеж - та питането ми ако дойдат левите и турците вие сериозно ли си мислите, че ще щракнат с пръсти и ще ви върнат във времето след 1 Януари 2007? Щото аз очаквам едни нов АЕЦ финансиран с огромем дълг, яко държавни монополи и голяма данъчна тежест - щото само те червените могат да мислят за тях слабите, след като ни вземат парите :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"в документа: 10% е заложения законно брак"

И къде го прочете това, че не разбрах.

http://www.government.bg/fce/001/0235/files/1203_objavlenie.pdf

Директно от сайта на правителството. Страница 16 и 17.

Въпреки, че броя на реалните избиратели е по-малък и бройката пак не излиза, има мотиви да се смята, че печатницата наистина трябва да съхрянва определен брой бюлетини. Друг е въпроса дали 10% са 185 хил. или са направили грешка и са напечатали 360 000 :)

Според мен е комбинация от няколко неща ситуацията. Но теории много. Ще видим прокуратурата какво ще каже допълнително.
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Каква е разликата дали спечелилата партия/коалиция ще управлява с 2 млн. гласа от 4 млн или 3 млн. от 6 млн. гласували - и двата случая тя ще управлява...

въпроса е да няма пълно мнозиство да си гласува както си иска като правеше досега заедно с купените депутати. Излиза една едра на квадрат дама чете нещо излизат опонират.... кавото и да кажат не се приема нашите герои гласуват под строи приема се както те искат...

това го гледах по телевизията като гласуваха избирателния закон - това не трябва да се допуска
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Печатницата, която отпечатва бюлетините за предстоящите парламентарни избори, е длъжна да съхранява технологичния брак. Това е записано в текста на обществената поръчка, съобщи агенция Фокус.

Read more: http://politics.actualno.com/Pechat...enata-porychka-news_424129.html#ixzz2T1FPLkJp
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

"Директно от сайта на правителството."

4. Тираж на бюлетините. Съгласно чл. 162, ал. 4 и чл. 166, ал.
1, тиражът на отпечатаните бюлетини за всеки изборен район е
равен на броя на избирателите, увеличен с 10 % (31+ чужбина= 32
вида бюлетини по съответният брой избиратели за всеки изборен
район, увеличен с 10 %)

Къде видяхте да е заложен брак 10 %. Хайде първо се научете да четете после пишете. Защото това което пише в поръчката и това което сте написали Вие са корено различни неща. Взели сте два различни абзаца и сте ги смесили и се е получило нещо абсолютно невярно.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

то именно пазара ще мисли за народа, тогава ще сме богати.
Харе Кришна, Харе Рама, харе, харе....
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Харе Кришна, Харе Рама, харе, харе....

Нали се разбрахме, че не си от най-компетентни по тематиката :)

Кажи си 20 пъти отче наш и се моли силно държавата най-накрая да заработи за теб и народа, а вземе ли че това стане пусни едно тото явно Господ те чува - моли го числата от тотото :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Има само Сергей Станишев, дето изкомандва на прокуратурата да не спазва законите и веднага да започне да го разследва, защото той публично си бил свалил имунитета на кандидат-депутат!

Ама го свали нали, и сега няма. Пък гледям няма разследвания за него....

Не гласувам, няма и да го направя. Но не мога да разбера уж имаш виждания от преди времет0 1989 и надолу. Аз също имам и то доста. Не виждаш ли, че най-дебелия футболист в България и помощника му се опитват да направят преврват образно казано и да ни превърнат в картинката от преди 25 години
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

въпроса е да няма пълно мнозиство да си гласува както си иска като правеше досега заедно с купените депутати. Излиза една едра на квадрат дама чете нещо излизат опонират.... кавото и да кажат не се приема нашите герои гласуват под строи приема се както те искат...

и другата крайност не е вариант - както когато фесовете намазаха дебелата филия :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Защо ли ми се струва, че всичко е режисирано и накрая пак народеца ни ще пати, който и да дойде? Лоша работа с тия политици....
 

Горе