360panoramabg.com Domain For Sale

От: 360panoramabg.com Domain For Sale

Аз съм навит и на 15 Евро, ако си навит пиши ЛС - приемам и Paypal
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

Стига сте се лигавили бре ... както гледам автора не е поставил начална сума и т.н нека се сети следващия път аз давам 1$
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

Да, хората понякога се объркват и пускат обяви във форуми които се четат предимно от хлапета които могат само да се лигавят.
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

AxCx ти си мастър по лигавене и защо не се сещам едно място където ти да показваш, че си на повече от 15 не разбрах. Покажи ми един във форума, който те познава на живо и има някаква информация какво представляваш, над какво работиш и т.н.
Относно предложението ми не е лигавене, а с две думи обяснявам, че домейна не си струва дори да му плащаш таксата според мен и труда по прехвърляне и т.н. ще ми коства усилия костващи ми време за 20 евро.
П.С. AxCx купи го или му кажи колко струва като си много отворен
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

Никога не съм се лигавил с нови хора във форума които "идват тук" с някаква оферта. А ти просто можеше да напишеш още отначало това:

Относно предложението ми не е лигавене, а с две думи обяснявам, че домейна не си струва дори да му плащаш таксата според мен и труда по прехвърляне и т.н. ще ми коства усилия костващи ми време за 20 евро.
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

ilianskim е доста комплексиран и го доказва го за пореден път.
Аз лично само лигавшини съм чел негови и от доста време не пиша по форумите заради такива като него, които само се заяждат. Това винаги ме е вбесявало. Вече си пиша и гледам да игнорирам такива като него.
Мисля, че целта на форумите е да си помагаме и да коментираме а не да се заяждаме...
 
От: От: 360panoramabg.com Domain For Sale

ilianskim е доста комплексиран и го доказва го за пореден път.
И аз се чудя тоя Илиански няма ли най-накрая да си изтрие профила.:mrgreen:

Само глупости пише.:twisted:
 
От: 360panoramabg.com Domain For Sale

Не мога да намеря бутона за изтрий този профил и btw съм комплексиран щото имам сумати комплекси
 

Горе