4 позиции за програмисти

martyyy

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте,
във фирмата в която работя се търсят следните позиции:

- PHP Developer
- Ruby on Rails Developer
- JavaScript Freelancer за проект от три-четири месеца
- iOS Developer

плюс Magento Dev

Фирмата е Деспарк г.София.

Повече информация на ЛС или на CV-та на [email protected]
 
Последно редактирано:
От: 4 позиции за програмисти

може би ако напишеш заплати, придобивки, бонуси ще има повече ;)
 
От: 4 позиции за програмисти

Ами придобивки и други не искам да ги пиша публично , хоарата който ме попитаха на лично им обясних ,
заплатите в повечето такива фирми се договарят на място на интервюто с кандидата.
 
От: 4 позиции за програмисти

При така написана обява не се знае какви хора търсиш - начинаещи, опитни или такива които да работят за малко пари :).
Така че е напълно нормално да бъде отсвиферена такава обява от повечето хора.
А това със заплатата е голяма заблуда - защо човек да си губи времето за да научи накрая, че става дума за Х лв., което е У пъти по ниско от очакваното от кандидата.
 
От: 4 позиции за програмисти

Аз не ги търся за мен тези хора , търсят ги хората от офиса , в който работя , от там идва и това , че не знам за каква заплата става въпрос.

А ти ако си ходил по интервюта за програмист би трябвало да знаеш , че HR-ката ще ти каже само да се договориш с хората на интервюто.
 
Re: От: 4 позиции за програмисти

А ти ако си ходил по интервюта за програмист би трябвало да знаеш , че HR-ката ще ти каже само да се договориш с хората на интервюто.

Абе не е баш така, обикновенно си казват, заплата между еди колко си и еди колко си. За какво да ходя да си губя времето да говоря при положение че парите няма да ме устройват?
 
От: 4 позиции за програмисти

Пак казвам ако става дума за начинаещи може и да си прав, но ако търсят "senior" ще си кажат от колко до колко могат да предложат(разбира се ако фирмата е сериозна, дори и с малко персонал да е).
 
От: 4 позиции за програмисти

Все още се търсят хора.

И моля ви , ако някой наистина е годен за тези позиции да не ми дава хитрува, а просто
да ми пише ЛС с каквото го интересува повече от това което съм написал.

Благодаря.
 

Горе