4 статии на здравна/хранителна тематика ПРОДАВАТ СЕ

just

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,
за пръв път продавам готови статии, така че - моля, не ме убивайте, ако нещо не е в ред!




Повече инфо:

Blueberries and Cranberries - the New Food of the Gods 545думи
What Makes Strawberries the Best Choice for the Boring Days? 588думи
Five Green Vegetables to Make Your Life a Better One 657 думи
Healthy Body Equals Healthy Mind 607 думи


Цена: 0.008$ на дума = 4$ на 500д или 19.5$ за всички 4 статии.





От заглавита става ясно, че са на английски, както и за какво става дума. При желание могат да бъдат предоставени и във вариант на български, но само като двойка (една и съща статия на БГ+АНГ на един и същ човек. Преводът ще е на цена от 0.007 на дума от оригинала. Същата статия не може да се продава на друг човек при никакви обстоятелства).








Права: След закупуването на статиите те вече не са моя собственост и, доколкото зависи от мен, няма да бъдат публикувани другаде и от никой друг, освен от този, който ги е закупил. Оригинални са и са написани лично от мен. При проблеми винаги може да се свържете с мен.



За семпълс - на лично съобщение, за въпроси - темата.

ПС: При сърч, намерих много теми, които бяха сложени така и заради това направих и тази по този начин. Ако модераторите и/или админите сметнат това за нередно, моля да слеят тази тема с личната ми.
 
От: 4 статии на здравна/хранителна тематика ПРОДАВАТ СЕ

Малко скъпичко продаваш, това 0,007 на дума какво е? Левове, долари, еврота, домати?
 
От: 4 статии на здравна/хранителна тематика ПРОДАВАТ СЕ

Малко скъпичко продаваш, това 0,007 на дума какво е? Левове, долари, еврота, домати?

В началото на обявата, където пише ЦЕНА не виждаш ли, че става въпрос за долари?!
 
От: 4 статии на здравна/хранителна тематика ПРОДАВАТ СЕ

В началото на обявата, където пише ЦЕНА не виждаш ли, че става въпрос за долари?!
Е то е за цената на статиите, за превода откъде да знам в каква валута е цената
 
Всички валути са еднакви. Може да е скъпичко за някои. Съжелявам, но един превод в агенция ви излиза 7,5лв на стандартна машинописна страница... Едната ми статия, тази с най-малък брой думи има 3280 знака, което се равнява на 13,7лв за нея... Доста над предложеното от мен.
(13.7 Bulgarian levs = 9.1108562 U.S. dollars)

По принцип цените ми са по-ниски, но в момента реших, че за тези статии се получиха по-добри. Още повече, че има терминология като киселини, определени хим елементи и т.н.
 

Горе