4000 уникални Adsense

scarab

New Member
Добър вечер

Някой който се занимава с adsense може ли да ми каже колко мога да правя на ден с 4000 уникални посещения (от западна европа)
 
От: 4000 уникални Adsense

Зависи от нишата зависи от държавата зависи от разположението на рекламите
 
От: 4000 уникални Adsense

Зависи от нишата зависи от държавата зависи от разположението на рекламите

Западна Европа= Франция, Германия, Англия Испания, Италия средно там кликовете са по 0,25 $ 2% CTR да има ....
 
От: 4000 уникални Adsense

Зависи от нишата зависи от държавата зависи от разположението на рекламите
 
От: 4000 уникални Adsense

Зависи и трафика от къде е. Ако е само фейсбук си в долната граница, ако си само натурален в горната, ама пак зависи разположение, ниша и тн, както ти казахавече.... Абе в диапазона 20 до 100 еврака :)
 
От: 4000 уникални Adsense

Съгласен съм с biaaro, но аз бих казал между 20 - 60 евро на ден, зависи от това колко импресии правиш и колко ти е общия CTR.
 
От: 4000 уникални Adsense

мой сайт с подобен трафик прави по около 25 евро на ден , 1 клик средно 0,15 цента
 
От: 4000 уникални Adsense

Сайт не френски с основен трафик от гоогле средна цена на клик около 18 цента.
Ако са разположени рекламите добре по 30 евро би трябвало да прави сайта на ден.
 
От: 4000 уникални Adsense

Най-много зависи от нишата.

Като цяло аз бих бил по-песимистичен 10-50 евро на ден. Средно 15-20. Месечно 500 Евро. Което не е зле.

Ако е за флаш игри или wallpaper или нещо друго забавно, но не и полезно - ще си в долния диапазон и 10 Евро на ден ще са много.
 
От: 4000 уникални Adsense

Я да ползвам темата, че отдавна не съм се занимавал с AdSense, а и когато го правих беше с БГ сайт и напълно ме отказа. Какво мислите за англоезичен блог на тема онлайн маркетинг? CPC в нишата е висок, но ме притеснява качеството на трафика. Подобни блогове и сайтове получават огромно количество трафик от Индия. Имам подходящ домейн, но се чудя дали да го ползвам за такъв блог/сайт?
 

Горе