404 Not Found и как да го оправя

vstaneva12

New Member
Здравейте, аз пак ще задавам глупави въпроси, но не мога да разбера нещо. Сайтът е beutique. atspace. co. uk
Използвам SEO Ultimate plugin със включен 404 monitoring. И лога е пълен като не мога да разбера какъв е проблемът на дадените линкове и как да ги оправя, за да не излизат като грешки? И понеже за повечето показва: User Agents: Mozila Firefox, Googlebot и т.н., ми се струва, че този ГугълБот си цъка където си му изнася май (това в кръга на шегата.) Просто не мога да разбера от къде идват тези грешки и защо?
prtscr1.JPGprtscr2.JPGprtscr3.JPGprtscr4.JPG
 
В дъното за ютюб иконата имаш линк към <a id="youtube" href="victorya staneva" title="Youtube Channel"></a>

От там ти идва грешката.

Другата част от грешките са явно някакви автоматизирани ботове, които търсят логин/админ панел с цел хакване на сайта/спамене. Нормално явление :)
 
От: Re: 404 Not Found и как да го оправя

Много благодаря за помощта. Имам и един проблем с RSS feed. Направих профил във FeedBurner, регистрирах сайта обааааче... сега като кликна на иконката за Subscribe to RSS feed и излиза следната грешка: prtscr5.JPG Боже, тези компютри ми говорят на китайски! Какво ли съм се хванала и аз да правя...
 
От: 404 Not Found и как да го оправя

При проблеми с WP (нещо напълно нормално), пишеш в гугъл, wordpress проблемния модул (в случая RSS feed) и грешката. в 99% от случаите ще намериш още поне 10 оплакали се и тук там по някой хинт как се оправя.
 

Горе