44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря за информацията. Ще ги пробвам :)
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Повечето от тези глупости одавна не работят. Според мен това са двете най-важни места, дето можеш да си добавиш фийда, че може да се ползват и като новинарски сайтове ;)
Feedly.com
Feedspot.com
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Понеже не съм особен "разбирач"...даже никакъв разбирач не съм по темата, но поради факта, че имам сайт, форум, блог..все повече се интересувам от възможността да ги популяризирам. Та, питането ми е "добавянето на фийд" отразява ли се на посещаемостта на сайта?
Извинявам се, ако въпросът звучи безумно, нооо...надявам се, че ще получа отговор.
Благодаря!
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Понеже не съм особен "разбирач"...даже никакъв разбирач не съм по темата, но поради факта, че имам сайт, форум, блог..все повече се интересувам от възможността да ги популяризирам. Та, питането ми е "добавянето на фийд" отразява ли се на посещаемостта на сайта?
Извинявам се, ако въпросът звучи безумно, нооо...надявам се, че ще получа отговор.
Благодаря!

Силно се съмнявам тези неща да са ти от полза. Да не прозвуча като развалена грамофонна плоча, но ако искаш сайтовете ти да вървят напред, дай на потребителите качествено, уникално и полезно съдържание или продукт, пиши по повечко, бъди яко активен в социалните мрежи: facebook, google+, twitter, linkedin, може би pinterest особено ако имаш онлайн магазин, ако имаш малко по-големи възможности Youtube и останалите сайтове за видео споделяния ще ти свършат страхотна работа, да не пропуснеш и да си мобилен и не забравяй, че всичко го правиш за хората :)
 
Последно редактирано:
От: От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря!
Да,определено активност не ми липсва:) Доста често актуализирам инфото и го споделям в социалните мрежи. Просто ми се иска да му дам повече гласност, така да се каже. Шанс да достигне до повече хора, което според мен е полезно за тях, а съответно впоследствие евентуално полезно и за мен.
 
От: От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря!
Да,определено активност не ми липсва:) Доста често актуализирам инфото и го споделям в социалните мрежи. Просто ми се иска да му дам повече гласност, така да се каже. Шанс да достигне до повече хора, което според мен е полезно за тях, а съответно впоследствие евентуално полезно и за мен.

Можеш да направиш много неща, стига да си определиш ясно аудиторията. Виж, поинтересувай се от маркетинговия микс. Абе реално има ли някакъв начин по който да достигнеш до потребителите ти и имаш възможност да го направиш, направи го - всичко каквото се сетиш. И не е задължително да е само онлайн. Ако потребителите са ти в кръчмата, ходи там, раздавай флаери, мейл маркетинг!, сеото като фактор за позициониране, пък ако щеш и линк билдинг, PPC, нашумелия напоследък кънтент маркетинг не е никак за пренебрегване, но трябва да предлагаш наистина нещо страхотно, което да стане viral. Абе идеи да искаш - има бол, по скоро седни и си направи една равносметка и виж къде бъркаш и си направи малко по различен план, който да следваш :)
Успех!
 
Последно редактирано:
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря, че отделяш време да споделиш мнение.
Но фалаери няма как да раздавам, нито изобщо да рекламирам явно.
Малко е фин моментът.
Трябва да се "промъквам" деликатно. Затова обикновено сайтът ми, или линкове към различни статии...ми стоят като подпис във форумите, в които се регистрирам.
За аудиторията, ...като цяло за момента съм се насочила към женските сайтове. Но търся и други, разбира се. Мисля, че почивните дни, ще се насоча към намиране на нова аудитория..т.е. нови форуми за регистрация.
Работа, работа...много работа ме чака. Но ми е интересно. Ровя се, чета...Чак се замислих, дали да не запиша и един маркетинг да завърша:))))
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Благодаря, че отделяш време да споделиш мнение.
Но фалаери няма как да раздавам, нито изобщо да рекламирам явно.
Малко е фин моментът.
Трябва да се "промъквам" деликатно. Затова обикновено сайтът ми, или линкове към различни статии...ми стоят като подпис във форумите, в които се регистрирам.
За аудиторията, ...като цяло за момента съм се насочила към женските сайтове. Но търся и други, разбира се. Мисля, че почивните дни, ще се насоча към намиране на нова аудитория..т.е. нови форуми за регистрация.
Работа, работа...много работа ме чака. Но ми е интересно. Ровя се, чета...Чак се замислих, дали да не запиша и един маркетинг да завърша:))))

Регистрацията по форуми и колкото и линкове да слагаш там няма да ти помогнат въобще за набиране на потребители. Според мен трябва да си наемеш човек или агенция, дето разбира от тези неща. Малко ще трябва да се бръкнеш, но ако смяташ че съдържанието си заслужава и ще постигнеш търсения ефект или монетизация, го направи.
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Едно последно питане- какво е мнението ти за сайтовете за добавяне на статии?Дава се възможност за посочване на 1 или 2 линка...т.е. те ще са към блога в случая.Има ли ефект и смисъл от тях?
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Едно последно питане- какво е мнението ти за сайтовете за добавяне на статии?Дава се възможност за посочване на 1 или 2 линка...т.е. те ще са към блога в случая.Има ли ефект и смисъл от тях?

Ако имаш предвид артикъл директории - не! Ако имаш предвид гест блогване става, но трябва много внимателно. Не трябва да се подхожда с мисълта че, ето давам тук някакъв текст и ще получа линк. Това няма да работи добре за теб. Ако искаш реален ефект, пишеш страхотна статия, на тематика от която се вълнуват читателите на сайта в който ще гостуваш и така всички ще спечелят, а ти можеш да си намериш реални фенове, заради качеството и полезността на писанията ти!
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Разбрах:)Но какъв е аргументът ти против артикъл директориите?
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Разбрах:)Но какъв е аргументът ти против артикъл директориите?

Гугъл не ги харесва, опорочена стара линк билдинг стратегия. Ползват се само за линкове и никой не ги чете...
 
От: 44 сайта където да събмитнете вашите RSS Feeds

Само не се престаравайте с RSS-ите, защото са меч с две остриета, ако твърде много ви плъзнат feed-овете няма да се размине нито без пиратиране, нито без нискокачествен линкаж, просто по-умерено така ;)
 

Горе