5 или 7 дни по рано ви е по-удобно да се генерират фактурите

Колко дни предварително смятате че удобно да се генерира фактура

  • 5 дни

    Votes: 2 14.3%
  • 7 дни

    Votes: 12 85.7%

  • Общо гласове
    14

coolice

Owner
Питам всички ще пусна анкета към темата


14 дневните срокове като при годеди ми се струва голям случва се да забрави човек, 10 дни също е голям период

остана 5 и 7 с 1 ремайдър на два дни

3 дни е прекалено къс срок
 
От: Re: 5 или 7 дни по рано ви е по-удобно да се генерират фактурите

всяко менение ми е ценно на хора който са пазарували хостинг независимо дали са ми клиенти или не .... искам да го направя възможно най удобен периода

Да ти кажа, според мен 14 дни е най-добре. Понеже така клиента ако няма парите, ще може да ги събере, защото има и малки клиенти който пък оперират със собствени пари, което може да нямат възможност веднага да ги извадят и да платят. Затова ако има дадеш 2 седмици предизвестие ще имат време със сигурност да ги съберат.
 
Системата позволява само един срок иначе да за годишните планове е по добре да е по дълъг, но пък за месечните 14 дни са много...

Винаги може да превключвате периодите / мсечен / като пишете на съпорта или ако ще се забавите няколко дни просто ми кажете да го отбележа ... целта е не да ви спирам... а да избера добър удобен период...
 
От: 5 или 7 дни по рано ви е по-удобно да се генерират фактурите

Минимум 7 дни
 
то някоя година ще се падне великден около 1 май - гергьовден и ще 10-12 дни не работни :) да видят какво е да замръзне икономиката като банкоматите се изпразнят :)

14 ми се вижда много човек поне за месечните тъкмо е преполовил как се казва :) и получава фактура :)

бих обмислил максимум 10 да не изглежда като coolice е станал с големия касов апартат и смята :oops:

1c22b028f1573a5ee37392396a6a5ffb.jpg
 
Е, като дойде проформата 14 дена предварително, никой не те кара да я плащаш веднага. То ясно си пише вътре какъв е срока за плащането. Иначе че ще има непрочели, неразбрали и шашнати - неизбежно е.
Примерно сметката ми за тока като излезе, имам месец време някъде да я платя. За телефона мисля че е подобно положението.
 
От: 5 или 7 дни по рано ви е по-удобно да се генерират фактурите

Гласувах за 7 дни.
Повече време на мен ми е по-удобно.
 
Последно редактирано:

Горе