5$+снимка=100$

Websolut

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
56   0   0
Пращате ми снимка ваша или на някой друг и аз я поставям в 100 доларова банкнота на мястото на Бенджамин Франклин с вашето име отдолу.
След това може да си ги разпечатите и да пробвате да напазарувате нещо за в къщи:)
Може да я поставите в рамка и закачите някъде за късмет или пък да я ползвате за подарък.
Банкнотата е в реален размер.
Цена на услугата 5$

5for100.png
 
От: 5$+снимка=100$

За първия,който пише в темата и прояви интерес-безплатно!

А за brad от форума вече имам едни безплатни:)

brad.jpg
 
Последно редактирано:
От: 5$+снимка=100$

Ако съм първи...взимам я :) На снимката добре изглежда.
 
От: 5$+снимка=100$

Дай да са за мене :) Ама ще пратя утре че след малко излизам / или през нощта.
 
От: 5$+снимка=100$

И понеже е криза и малко от нас са склонни да отделят пари за забавление,като изключим заведенията,
демек,кръчми ,дискотеки и т.н.т.:),пускам още три безплатни за хора експериментатори:mrgreen:

За да се получи добре обаче и да няма недоволни,моля пращайте портретни снимки и ако може да са с по-голяма резолюция:),
също така е хубаво да споменете името,което искате да стои на мястото на Бенджамин Франклин
 
  • Like
Реакции: wood
От: 5$+снимка=100$

Получих доларчето...много добре изглежда. Утре ще го принтирам в реални размери :)
Благодаря.
 
От: 5$+снимка=100$

Колегата се справи доста бързо и е идеално направено.

Супер е за изненада на някой. Това на каква хартия трябва да се принтне ?
 
От: 5$+снимка=100$

Колегата се справи доста бързо и е идеално направено.

Супер е за изненада на някой. Това на каква хартия трябва да се принтне ?

Мерси колеги,хартията,който на каквато иска,важното е да съм улучил размерите:),уж ги гледах в уикипедия,но и да не съм това не е фатално лесно се коригира.
Интересно ми е понеже не съм ги принтирал до сега как ще изглеждат,а принтера нещо ми се прецака иначе щях да ги пусна да ги видите преснимани.
 
От: 5$+снимка=100$

И аз да се включа. Утре ще ти пусна на лично снимка ;)
 

Горе