50к най-скъпи думи в адсенсе

От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

1. Мега разхвърляния документ.. не мога да разбера абсолютно нищо.. някак си слято е всичко ...
2. Доста невъзможно ми звучи клик за 50 долара... Аз по тази логика мога да направя някакъв фейк сайт нарочно и да карам да ми клика някой.. ( само пример давам )

И все пак мерси че сподели! Дано на някой е полезно! Но все пак както казах доста съмнително ми изглежда...
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

Те тези данни са оринтирочъчни.Сайтове с подобна тематика и скъпи цени на клик се държат по изкъсо от останалите и лесно ти замръзва акаунта в а-е.Ако някой ще се пробва да не забравя,че е важно да има понятие от тематика,с която се хваща,както и че нишата трябва да се провери първо как е.
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

Еми да кажем направиш някакъв приличен сайт , готин дизайн , уникално съдържание.. абе всичко ОК.. и наблягаш именно на тези думи , които са на челна позиция в списъка.. Идват ти някакви уникални посещения там 100-200 .. И така може да си правиш доста прилични $$ .. ако има нещо вярно в цялата история..

Аз ще поизчакам малко да се поразвие темата и ще се радвам много ако не съм прав.. Ако на клик ми се дава да кажем по 3-4-5 долара .. веднага ще направя едно сайтче.. Защото аз тука се мъча с българските дето ми дават по 2-3 цента ;] И като изкарам към 50-100 клика тамън толкова ми идва.. Колкото един от там..

Поздрави! :)
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

Според мен това е малко вероятно да е така, но както Thebusiness ,ще изчакам да видя какво ще се покаже наяве в темата. Ако някой се намери да подреди цялата информация в този файл ще се получи добре.
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

Момчета проба-грешка му е майката,както и добре да си изберете ниша,в която ще ви стигнат силите за приличен трафик (от Г или от ППК) схеми много ето една стара
blackhatworld.com/blackhat-seo/adsense/42980-how-i-make-15k-month-adsense.html
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

1. Мега разхвърляния документ.. не мога да разбера абсолютно нищо.. някак си слято е всичко ...
2. Доста невъзможно ми звучи клик за 50 долара... Аз по тази логика мога да направя някакъв фейк сайт нарочно и да карам да ми клика някой.. ( само пример давам )

И все пак мерси че сподели! Дано на някой е полезно! Но все пак както казах доста съмнително ми изглежда...



:) малко не си го разбрал :) не струва клика 50$ а листата я продават за 50$ в оня сайт
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

незнам дали забелязахте, ама в списъка най-високо платената дума беше mesothelioma, което доколкото помня преди време като гледах подобен списък, е вид рак причинен от азбест. Със здравето шега не бива, не дърпайте шлифера на господ като правите такива сайтове, че......

Със здраве.
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

Хаха колеги малко да оплакните очите http://snimki.be/store/1/j96bdf.gif тва ми се разтуптя сърцето като го видях.

Иначе благодаря за списъка.
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

има и такива мрежи, които плащат мин. 5$ на клик :) , но са за определени ниши само. то и адсенс плащат 5-10$/клик за тези ниши

п.с. мислех че не е позволено да се шеърват такива неща в форума :)
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

AMOUN .. разбрах аз , но отвори списъка и ще видиш , че има думи , за които се плаща по 50$ на клик , че и повече.. поне аз така ги виждам..

Пример :

asbestos attorney illinois $87.91 ,$3.00 ,$91.20 ... Където всъщност не знам каква роля играе всяка една от тези цифри де.. то така е направена тази таблица , че.. но дори и 3 долара да е пак не е зле

А туй иначе blackhat-а също ми изглежда доста съмнително ... Като онези онлайн книги , които се разпространяват безплатно.. от сорта на как да правим по $5000 на месец.. ама може нищо не казвам .. Просто песимист по природа :) :p
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

не е ясно дали не е фейк. 66$ today а иначе е 15к на месец .дори това да е скрееншот направен по средата на деня - 130$ ,140$х30 = 4к или 4,5к да е пак не е 15к...някак си не се връзва.ако искаш и ти сам да си направиш такива суми мога да ти дам линк към такъв скрееношот генератор.

незнам дали забелязахте, ама в списъка най-високо платената дума беше mesothelioma, което доколкото помня преди време като гледах подобен списък, е вид рак причинен от азбест. Със здравето шега не бива, не дърпайте шлифера на господ като правите такива сайтове, че......

Със здраве.
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

незнам дали забелязахте, ама в списъка най-високо платената дума беше mesothelioma, което доколкото помня преди време като гледах подобен списък, е вид рак причинен от азбест. Със здравето шега не бива, не дърпайте шлифера на господ като правите такива сайтове, че......

Със здраве.

какъв шлифер какъв господ...
ония са вманиачени на тема азбест.. враг номер едно на държавата...
простотии амеикански
 
От: 50к най-скъпи думи в адсенсе

не е ясно дали не е фейк. 66$ today а иначе е 15к на месец .дори това да е скрееншот направен по средата на деня - 130$ ,140$х30 = 4к или 4,5к да е пак не е 15к...някак си не се връзва.ако искаш и ти сам да си направиш такива суми мога да ти дам линк към такъв скрееношот генератор.
Би ли ми дал такъв генератор на мен понеже ми трябва.
 

Горе