50 гласа в svejo

От: От: 50 гласа в svejo

Е, де :) На какво прилича това :)

Не се прави така. Изчакваш ги да си платят, после да публикуват и кликат, след което режете из основи. Измаменият ученик отива да си иска левчето от другия ученик в другия край на България, слагат си малко столове върху главите, надуват бузи и накрая дружно се нирванизират. Единият започва да се опитва да мисли "за кво се набутах с тва левче", а другият "що му взех тва левче на пича, дето не стига и за редбул". Накрая и двамата решават, че продажбата на гласове в социалка е неблагодарно занимание и се отказват.

Докато сега ще има да се регистрират и банват никове до второ пришествие.
 
От: 50 гласа в svejo

Strana, ако момчето е намерил начин - да го прави. Ако мислиш, че в свежо в момента няма такива неща, лъжеш се.
 
От: 50 гласа в svejo

Навсякъде е едно и също и се прави по определен начин. Публикуване в открит форум на общност, дето цялата се събира на два гъза място, няма как да остане незабелязано и от съответната социалка, така че изгаряш още с първото минаване на гугълбота, да не говорим, че шансът някой от социалката да посещава по принцип този тип форуми също е голям.

А до какво водят тези препродажби като качество на самите мрежи и стимул за потребителите също е от значение, така че модераторите там няма и как да се направят, че не ги забелязват.
 
От: 50 гласа в svejo

Е това вече разцепи мрака. Да си продаваш класа в свежо etc... Ужаст! И сега като няма отрицателно гласуване какво правим... Всичкото л@*н@ с малко помощ стават свежи л@*н@. :/
 
От: 50 гласа в svejo

Е това вече разцепи мрака. Да си продаваш класа в свежо etc... Ужаст! И сега като няма отрицателно гласуване какво правим... Всичкото л@*н@ с малко помощ стават свежи л@*н@. :/
че ти цветя и рози ли търсиш у свежото? :)
 
От: 50 гласа в svejo

За освежаване, аз съм човека.
Много съм влиятелен в свежото и почти винаги като пусна статия става свежа, една година съм градил връзки там.
На доста хора съм помогнал, ще помогна и на вас- само срещу скромната сума от 5 лева.
И вашата статия отива автоматично в най свежите от свежите:)
 

Горе