50 долара в Crocmint

valery11

Member
Здравейте,днес когато отидох в сметката си в Crocmint видях че имам 50 долара в нея,но в списъка Transactions нямаше никакво отбелязано кликане или клиент.Как е възможно това?
 
От: 50 долара в Crocmint

CrocMint правят подарък $50 при регистрацията, но за да си го вземеш трябва натрупаните комисионни да надвишават прага за плащане. Дават и безплатна дебитна карта, с която да си теглиш парите (ако нямаш).
 
От: 50 долара в Crocmint

Аз имам $51, но толкова и ще си останат. На крокодила за пари не разчитам. :)
 
От: 50 долара в Crocmint

И аз искам да попитам същото :)

Какво не му харесваш? Дава ти това, което други афилиейт програми не дават - комисионната има възможност да не зависи от бисквитки (ако си направиш сайт от техен шаблон или си направиш сайта сам).
 
От: 50 долара в Crocmint

Ами обясних в друга тема тази седмица, но пак ще кажа, че нямам продажби от тях. Ползвам техен темплейт и хостинг, и съм купил само домейна. Платил съм за събмит в директории и съм написал статиите. Ако не се изплати поне домейна преди да изтече, няма да се занимавам с тях, а вероятно и с други подобни програми.
 
От: 50 долара в Crocmint

Оптимизиране в ниша с висока конкуренция само с един субмит няма как да стане..
 
От: 50 долара в Crocmint

Оптимизиране в ниша с висока конкуренция само с един субмит няма как да стане..
Ето... дори от Крокминт вече признаха, че конкуренцията е голяма.
 
От: 50 долара в Crocmint

Имаш 30 линка към сайта. Да, weight-loss нишата е трудна за оптимизиране.
 
От: 50 долара в Crocmint

Смени нишата ако сайта ти е в weight loss нишата, пари не чакай или поне не кой знае какви. Там трябва да си от големите "клечки" в онлайн маркетинга, че да пробиеш. В другите ниши се пробива по-лесно. :)
 
От: 50 долара в Crocmint

Гангстер ,а защо според теб е толкожа трудно да се пробие в weight loss нишата нали все пак има толкова много хора с наднормено тегло по света?
 
От: От: 50 долара в Crocmint

Гангстер ,а защо според теб е толкожа трудно да се пробие в weight loss нишата нали все пак има толкова много хора с наднормено тегло по света?

Трудно е защото има сигурно 2-пъти повече хора, които се опитват да им продават какво ли не, отделно не всички с наднормено тегло биха си купили хапчолаци, примерно може да предпочетат фитнес.

Понеже е най-лесно да се пише за weight loss, куцо, кьораво и сакато правят сайтове и навалицата става голяма. И отделно за дадена ключова дума освен с сайтовете, които са за weight loss продукти, ти се бориш и с сайтове за диети, фитнес и тем подобни. :)
 
От: 50 долара в Crocmint

Тоест по е възможно ти да загубиш собственото си тегло от нерви и липса на комисиони, отколкото потенциалните клиенти. :)
 
От: От: 50 долара в Crocmint

Тогава все пак кои продукти е най добре да се рекламират?

Това е въпрос, на който сам трябва да си отговориш (по метода проба-грешка). Малко хора биха си признали "аз продавам маркучи за градина; конкуренцията е много малка и правя по $$$$$$ на ден само от един сайт" защото това със сигурност би повишило конкуренцията в съответната ниша и...
 
От: 50 долара в Crocmint

Колкото и да философстваме по темата, самият факт, че никой не се е похвалил със задоволителни продажби е достатъчно красноречив. Статистиката говори.
 
От: 50 долара в Crocmint

Е да но все пак трябва да има някои продукти които носят много малко клиенти.Кои тогава най-не си заслужава да се рекламират?
 
От: От: 50 долара в Crocmint

Тогава все пак кои продукти е най добре да се рекламират?

Малко е относително да се каже, тези продукти стават, тези не стават. Най-добре продуктите от по-слабо конкурентни ниши. Аз ги подбирам на принципа "Бих ли си го купил аз тоя продукт?". :)
 
От: 50 долара в Crocmint

Добре тогава не ли по добре да рекламирам всичките продукти а не само един или два от тях?
 

Горе