50 хиляди лева за Facebook страница

От: 50 хиляди лева за Facebook страница

Брех, таз поръчка за мен - за тия пари 500К ще им направя... :D:D
 
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

Михлюзин, пращай им оферта в Министерството!
:) Да бе, верно взех да се замислям... :)
 
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

То на мен сумата ми се струва някак си нереална, та за туй и ухилен емотикон сложих, но ако е статия не е поредното търсене на сензация, то хич не му мисли- пращай им оферта!
 
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

Не си правете труда... победителя вече е ясен, това с конкурсите е малко като мижи кьорчо да те лажем :D
Хубавото е че ОЛАФ са започнали да разследват нашия честен и неподкупен земеделски министър. Ще видим ко ше излезе :)
 
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

То на мен сумата ми се струва някак си нереална, та за туй и ухилен емотикон сложих, но ако е статия не е поредното търсене на сензация, то хич не му мисли- пращай им оферта!

Как да прати, като трябва да има, поне един подобен сключен договор за развитие на facebook страница, за поне 50к лева и още камарата изисквания (забравих ги вече), на които отговаря само 1 фирма и тя вече е спечелила конкурса
 
Последно редактирано:
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

Винаги има начин сключва се договор между три фирми като фирма А плаща 50К по условието на конкурса на фирма Б от своя страсна фирма Б сключва договор с фирма С като подизпалнител. Фирма С сключва договор с фирма А за развитие на Уеб сайт и така цикъла се затваря а фирма Б и С отговаря на изискванията. По пртосто казано А плаща на Б която плаща на С а С плаща на А и цикъла се затваря.
Но това се прави веднага след излизане на критериите за конкурса а не ласт минет.
 
От: 50 хиляди лева за Facebook страница

Хммм аз пък съм изпуснал тази далавера да я видя. Даже като видях темата си помислих, че става въпрос още за онези грешните 100к. за фб. и туитъра, ама те пак се оляли.
 

Горе