50-100$ на ден от $$$$$$.$$

$$$$$$.$$

New Member
Тази тема пиша, понеже доста хора ме питаха за начини за изкарване на пари от Associated content и friendfinder/dating/webcams , може и на някой друг да са му полезни.

Всъщност това са няколко ebooks.
Който не му харесва blackhat-a може пак да изкарва пари от Associated content , но по малко от описаното в ebook-a.

За писане на статии (Associated content) най-добре да използвате някоя програма като Content Hurricane или Google translator(ot BG на EN).
Може и да си наемете някой от GAF 100 articles(успешно минали от copyscape) са 100$ ,от които ще изкарате 300+ най молко(2$ до 20$ на статия).

Ако не сте добре с английския ползвайте Google translate.
Ето и линка:
http://tinyurl.com/d5xr7j

$$$$$$.$$
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

SexySells.pdf нещо му не бачка линка иначе мерси за другите книжчици и понеже гледам си фен на blackhat методите можеш ли да ми предложиш някакъв по-евтин (ако има и безплатен още по-добре) еквивалент на GodCPA , че $300 ми се виждат множко за туул-а. Само да кажа, че знам че има кракната версия, но тя краде от lead-овете и може да се изяде бан в CPA мрежите заради нея.
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

alus1onZ - toola го имам и e добре само че вече не "върви" (да кракнтата версия) .ако мислиш да го ползваш= = да си прецакаш всички акаунти които имаш.
дори и не кракнатата незнам дали е удачно.
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

Прочетох част от AC Prefect Strategy Make 300$Daily.pdf и не ми хареса идеята да заблуждавам Associated content.
Относно ползването на Google translator и боклуци, като content spinners -> :mad:
Очаквах повече от теб. Разочарован съм!
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

За оригинала съм чул доста добри отзиви от не един blackhat guru по разни форуми и то свежа, свежа информация.
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

@harkon - Нали казах , че и без blackhat се изкарват пари.Може да ползваш Dragon Naturally Speach или тези сайтове http://www.newspaperarchive.com/ (Over 1.13 Billion Articles ,най-големия архив на вестници от 1750г.-200? ,но трябва да си ги пренапишешSearch 105.3 Million Pages) или http://www.classicnewspapers.com/
А за Google translator исках да кажа да го ползват за превода на ebook-ците.

аlus1onZ - GODCPA е безполезен ,CPA Networks взеха мерки за това ,много хора се оплакват че не им се показват lead-овете. Но има CPA offers ,които позволяват iframe(пише го в описанието на офертата или питаш Aff Manager-a).Iframe може да се направи и с HTML(ako искаш мога да ти изпратя кода)
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

Ако някой иска да разбере как да сваля безплатно от newspaperarchive.com ще му пратя една книжка :) $$$$$$.$$ пиши ми на скайп dark_lord93 гледам че разполагаш с ресурс :)
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

Преди 1 седмица Alexa ранка на predpriemach.com беше 72 000+ , сега е 69 000+ ???
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

Преди 1 седмица Alexa ранка на predpriemach.com беше 72 000+ , сега е 69 000+ ???
Ами ти не се ли присъедини точно преди една седмица? :mrgreen:
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

Свалих една книга и утре цял ден ще се опитам да изкарам нещо и точно как бачка но имам проблем с регистрацията в книгата AC Prefect Strategy Make 300$Daily с формата на рождената дата. Пробвам как ли не и винаги не става я помогнете
 
От: 50-100$ на ден от $$$$$$.$$

ще зачета и аз пак че съм доста добре с ЕNG па ше се справя :)
 

Горе