500лв.Купувам страница във Фейсбук!

Dimitrov74

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте,интересувам се от закупуване на страница във фб.Бюджет 500лв.Това,че бюджетът е толкова не значи,че за всяка страница бих платил толкова.Ако страницата ви надвишава цената от 500лв. пак ми пишете,бих размислил ако се интересувам.Пишете ми само на ЛС!

Поздрави! :wink:
 
От: 500лв.Купувам страница във Фейсбук!

По-добре пиши,че търсиш страница между еди колко си и еди колко хора ( 10-20 К примерно), и каква насоченост. Това с бюджета е малко странно.
 
От: 500лв.Купувам страница във Фейсбук!

По-добре пиши,че търсиш страница между еди колко си и еди колко хора ( 10-20 К примерно), и каква насоченост. Това с бюджета е малко странно.

изобщо не е странно човека си казва офертата 5 стотака ако имаш група за продаване му я предлагаш
 
От: 500лв.Купувам страница във Фейсбук!

Напротив, обявата е супер странна!
 
От: 500лв.Купувам страница във Фейсбук!

Да би било добре да се уточни за колко фена даваш тези пари.Имам страница с около 4 к и ако те интересува с кеф ще ти я дам за такава сума .:p
 
От: 500лв.Купувам страница във Фейсбук!

Кое по дяволите му е странно?Нали като продавате големи страници искате "сериозен" купувач и тем подобни.Ето,аз съм ви казал-имам 500лв. отделени за закупуване на страница.Вие решавате дали страницата ви влиза в диапазона 0-500лв. и ми пишете.Проблемът според мен е следния-искате да си продадете 5-10 хилядините си страници за по 300-400лв. и затова искате да пиша колко фена ми трябват.Няма да стане!Ще събера оферти до 500лв. и според това кой ми предлага най-добрата страница за най-добра цена ще реша коя да купя.
 

Горе