+5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Болен принципно казва много истини и не го е страх да ги изрече, но от време на време го хващат лудите, имам чувството че с тоя Чукалов са като Бони и Клайд само дето и двамата са мъже.
Прекалено много са си повярвали, мислят че са на върха на закона, някакви обожествени безсмъртни простосмъртни.
Принципно и аз си падам малко патриот и често съм краен в изказванията си, даже веднъж съм гласувал за тях, но не бих повторил.
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Забравих да се изкажа по темата..... Бойко е урва
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Това че Волен е в парламента , а не в психиатрията говори доста за държавата :D Къде са 500 лева пенсии и 1000 лева минимална заплата? Ама на действия е трудно , иначе като говори и зомбитата попиват - Волен е патриот , Волен мисли за България. Реално действията му - мисли си за собствения джоб и къде да отиде да се дрогира/напие...
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Болен принципно казва много истини и не го е страх да ги изрече, но от време на време го хващат лудите, имам чувството че с тоя Чукалов са като Бони и Клайд само дето и двамата са мъже.
Прекалено много са си повярвали, мислят че са на върха на закона, някакви обожествени безсмъртни простосмъртни.
Принципно и аз си падам малко патриот и често съм краен в изказванията си, даже веднъж съм гласувал за тях, но не бих повторил.


Дела трябват, а не думи
Щом с 5 приказки те е вързал много жалко за теб :(
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Дела трябват, а не думи
Щом с 5 приказки те е вързал много жалко за теб :(

Благодаря за линка, много го харесах.
Върза ме с 5 приказки, преди 4/5 години, беше много пламенен тогава, и аз сигурно съм бил още по тъп тогава.
Гласувах за Болен президент, хахаха, никога не правете подобна грешка.
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Благодаря за линка, много го харесах.
Върза ме с 5 приказки, преди 4/5 години, беше много пламенен тогава, и аз сигурно съм бил още по тъп тогава.
Гласувах за Болен президент, хахаха, никога не правете подобна грешка.
Аз бях и член на Атака в началото....
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Само трола , пуснал темата не се е осъзнал , че бай ви Волен си гледа да му е пълен джоба и му дреме за България....
 
От: +5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено

Само вижте заглавието колко е безумно: "5000 Души от ЦСКА скандират БОЙКО КУРВО - никъде неизлъчено".
Това какво общо имаше с "Атака" даже не рабрах...
Вчера се сбиха пред нас двама цигани...никъде неизлъчено...
 

Горе