$520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Join Date: Apr 2013
Posts: 1

:shock:

Колега, изостанал си с материала. Аз с тоя сайт правя по $3,000 на ден. Отделно знам още 2-3 такива и си докарвам стабилни, високи доходи, без риск! Ако искаш, пиши ми на ЛС да ти пратя сайтовете. Даже и реф. линк няма да ти давам, само и само да започнеш да вадиш повече пари, че да спреш да сваляш от замунда, а да си плащаш за удоволствията :)
 
От: Re: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Брутално обиден...!
 
Последно редактирано:
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Колега, аз пък със сайта MakesMoreMoneyNow.com правя повече, пък с MakesEvenMoreMoneyNow.com дори още повече.... ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ШЕГУВАМ:!:
Ето давам сайтовете без реф. линк за да не кажете, че се опитвам да се възползвам от тях и да изкарам някой друг $ отгоре от вас. :)
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

да а аз си докарвам 1000 на час. ама донги.
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

да а аз си докарвам 1000 на час. ама донги.

Виетнамската валута е силна. Едната ми сметка в гореспоменатите сайтове е в нея. Насъбрал съм около 114 000 там вече... Не се ебавай така.
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Подобни сайтове са истинско съкровище :) Вие защо правите толкова малки доходи? Аз вече не мога да внасям по банки, защото ще е съмнително от къде идват такива "огромни" доходи и ги затварям в буркани в мазата ...
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Петъчната тема :D
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

MakesEvenMoreMoneyNow.com

This webpage is not available
ERR_NAME_NOT_RESOLVED
The server at makesmoremoneynow.com can't be found, because the DNS lookup failed.

Мамка му! Имах 2$ милиона там!
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Брутално обиден...!
 
Последно редактирано:
От: От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Мамка му! Имах 2$ милиона там!

Много хора почнаха да теглят и затова й приложиха "КТБ" модела.... Иначе определено бе много доходоносен сайт. Аз изтеглих последните 53 123$ снощи :)
 
От: От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Изглежда всички колеги правят по една бала долари всеки ден... зимата се топлят с тях и такива ми ти работи. :)


Айде колеги, ще ви покажа че не се шегувам като вас, показвайки ви акаунта в който съм изтеглил 100 долара от вчера. Вие обаче не може да докажете думите си, жалко. :DВиж файлът 12665

Бах, колко пари чуЙек! :shock:

Аз ги доказвам всеки ден като бръмча насам натам с частен Party Bus по София. АКо го засечеш някъде по светофарите дай знак може и да те повозя до следващия да видиш какво е лукс ;) Имам си камина вътре и с я паля с пачките които правя от сайтовете. Сега открих още един печеливш сайт:

ThisShitIsRidiculousIMakeSoMuchMoneyICannotEvenCountThemSeriously.com
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Брутално обиден...!
 
Последно редактирано:
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Ти си мислиш, че се бъзикам. Ето ти ДОКАЗАТЕЛСТВО! Това ми е акаунта в един друг сайт за правене на много пари. Казва се АдСенс. Ето снимка от преди няколко минути. Както виждаш дори твоята тема е в таба на браузъра!

pari.png
 
Последно редактирано:
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Ето:
8255515g.jpg
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Брутално обиден...!
 
Последно редактирано:
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Коли не карам. Движа се само по вода и въздух!

kolata_mi.jpg
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Ето го моя Парти Бус.
8255545o.jpg



А това е от миналата Събота. Днес пак ще се разбием

8255544p.jpg
 
От: От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Бачка, по-здраво кликай. Я виж к'во прай бая ти и земи се стегни, че се излагаш с тия 500$... http://postimg.org/image/584cwtro5/

Изглежда всички колеги правят по една бала долари всеки ден... зимата се топлят с тях и такива ми ти работи. :)


Айде колеги, ще ви покажа че не се шегувам като вас, показвайки ви акаунта в който съм изтеглил 100 долара от вчера. Вие обаче не може да докажете думите си, жалко. :DВиж файлът 12665
 

Горе